Strona główna > Świat > United Satanists of America – Rolnik w więzieniu za domowe wytwarzanie żywności

United Satanists of America – Rolnik w więzieniu za domowe wytwarzanie żywności

Rolnik, 68-letni amisz, został osadzony w więzieniu federalnym za wytwarzanie żywnościowych produktów domowej roboty.

a

To jest ta wolność, o której wspominał Trump. Bardzo mocno dziwię się, iż są ludzie pokładający nadzieje w Trumpie. Tak jakby Trump był całkowicie poza tym pajęczym systemem zła na całym świecie… O ile rozumiem zaciemnienie na przykład korwinowców, o tyle nie rozumiem chrześcijan popierających tego prezydenta.

Pierwsze problemy pojawiły się u rolników wśród Amiszów w 2013 r., Kiedy ktoś zgłosił swoje domowe produkty do stanu zdrowia w stanie Missouri. Nakaz został wprowadzony przez federalnego sędziego w państwie, zakazując Girodowi robienia niektórych z jego produktów, dopóki nie zostaną spełnione określone warunki. Jednym z tych warunków była inspekcja nieruchomości, w której wytwarzano produkty Giroda – co skłoniło stan Kentucky do zaangażowania się. Produkcja tych domowych, naturalnych produktów miała podobno miejsce w rodzinnym domu Giroda, gdzieś wzdłuż Satterfield Lane w Bath County.
Mieszkańcy Bath County byli pozornie przerażeni, gdy dowiedzieli się o losie sąsiada. “Nie mogę nawet dowiedzieć się, co zrobił źle. Żyją u stóp krzyża, a myśl o tym, że ktoś umyślnie robi coś złego, jest oburzająca – skomentowała Suza Moody, mieszkająca w Bath County.

 

Przyjaciel rodziny Sally Oh powiedział: “Oni są po prostu zdewastowani. Mam na myśli, kiedy wynieśli go w kajdankach. To było okropne. “Powiedział dalej, że FDA podważyło sposób etykietowania niektórych produktów Giroda.

Agencja Żywności i LekówFDA (ang. Food and Drug Administration) – amerykańska instytucja rządowa utworzona w 1906[1] roku (przez Harveya Washingtona Wileya). Jest częścią Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (United States Department of Health and Human Services) i zajmuje się kontrolą żywności i paszy, suplementów diety, leków (dla ludzi i zwierząt), kosmetyków, urządzeń medycznych, urządzeń emitujących promieniowanie (w tym niemedycznych), materiałów biologicznych i preparatów krwiopochodnych w Stanach Zjednoczonych.

Według Sally Oh, składniki maści to: rozmaryn, wosk pszczeli, oliwa z oliwek.

“Powiedział” Chickweed Salve “na górze, a następnie na dole powiedział” Cures Cancer “. Co dla niektórych osób, ale nie może tego powiedzieć. Więc zmienił go, by powiedzieć “Healing Chickweed”, ale oni powiedzieli, że nie, nie możesz powiedzieć, że to uzdrowienie. Teraz mówi po prostu “Oryginalna Chryzantema” – wyjaśniła.
Moody zakwestionował, czy proponowana kara naprawdę pasuje do przestępstwa. “Chodzi mi o to, że idziesz do więzienia, bo sfałszowałeś etykietkę na produkcie?”
“Myślałem, że poszedłeś do więzienia, bo zrobiłeś coś złego. Chodzi mi o to, że źle oznaczył coś?Wątpię, żeby wiedział lepiej “- dodała.
Według FDA, Girod jest również winny rozdawania broszur, które reklamowały skuteczność jego produktów w leczeniu różnych chorób. Z powodu tych twierdzeń, FDA mówi, że produkty są zdefiniowane jako narkotyki, w ramach federalnej ustawy o żywności, lekach i kosmetykach – mimo że wiele testów wykazało, że w produktach nie stosuje się żadnych leków.
Zdefiniowane leki są również zobowiązane do zarejestrowania swojego miejsca produkcji w FDA. Nic dziwnego, że farma Girod nie jest zarejestrowana – i prawdopodobnie nie wiedzieli, że balsamy, które robili, można interpretować jako “narkotyki”.

Jak widzimy państwo (satano-koproracje) mogą zdefiniować tak jak chcą i co chcą, aby zmonopolizować rynek. Maść chrześcijańskich Amiszów stała się narkotykiem….

System jest przeciwny abyśmy byli zdrowi. Wierni Prawu Bożemu Amisze nie chorują wcale na raka. Umieściłem tekst na blogu detektywprawdy, który daje do myślenia:

detektywprawdy.pl/2016/05/08/powod-przez-ktory-amisze-nie-choruja-na-raka/

Amisze są fenomenem na skalę światową.

Kolejny produkt Giroda, TO-MOR-GONE, również znalazł się pod ostrzałem. Mówi się, że produkt jest “bardzo dobry w usuwaniu nowotworów”, a także zawiera krwioobieg – który może być żrący i powodować blizny. To, jak twierdzi FDA, stanowi o wiele więcej niż zwykły błąd w etykietowaniu.Oprócz tego, FDA twierdzi, że Girod uniemożliwił ich agentom wejście do domu rodzinnego w celu “sprawdzenia” warunków i twierdził, że nadal sprzedawał swoje produkty po złożeniu tego nakazu.
Od 2015 roku Girod zwolnił swojego wyznaczonego adwokata i zdecydował się reprezentować siebie.WKYT donosi: “Rolnik Amisz złożył wniosek o oddalenie jego sprawy, powołując się na brak rzetelnego procesu, brak legitymacji i brak jurysdykcji. Sędzia zaprzeczył ruchowi i ustanowił konferencję o statusie w sierpniu.

Girod przegapił przesłuchanie w sprawie statusu, pani Oh wierzy, że po prostu nie rozumiał, że musi tam być. Nakaz został wydany za jego aresztowanie.

Z powodu coraz bardziej zmiennego charakteru sytuacji, szeryf Bath County podobno napisał list do zaangażowanych władz, powołując się na swoje obawy dotyczące “ciągłego bezlitosnego i bezwzględnego ataku na jednego z jego wyborców”. W liście zauważono również, że Girod został umieszczony w areszcie ochronnym swojego biura.
Przez około pięć miesięcy 69 letni Girod był uważany za “zbiega” i został aresztowany na rodzinnym gospodarstwie w Janurary. Teraz czeka w więzieniu bez kaucji, dopóki nie nadejdzie termin rozprawy, który jest zaplanowany na koniec lutego.
Prawdziwym problemem jest fakt, że FDA prześladuje człowieka bez złego zamiaru: tak zwane przestępstwa popełnił bez złośliwych intencji, a jego produkty podobno nigdy nikogo nie skrzywdziły. A jednak FDA zatwierdza leki które nie działają i mają straszne skutki uboczne, o ile są wymienione na etykiecie. Agencja nawet zakazała dożylnej witaminy C .

Według FDA tylko zarejestrowane i zatwierdzone przez FDA leki mogą decydować, że “leczą, leczą, leczą lub zapobiegają” jakiejkolwiek chorobie. Aby więc sprzedać swoją maść z gwiazdnicą, Samuel Girod musiałby zapłacić setki tysięcy dolarów i czekać latami na ciężki proces testowania i zatwierdzania przez FDA swoich “narkotyków”.

Instytucje na usługach Korporacji robią co mogą, aby zlikwidować to, co Bóg nam dał.

Co do diety, to polecam dietę tzw Na surowo, czyli żywność nie przetworzoną:

a

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/12/07/68-letni-amisz-rolnik-w-wiezieniu-federalnym-za-wytwarzanie-produktow-domowej-roboty/

Data publikacji: 7.12.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.