Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Obowiązkowe skanowanie twarzy wszystkich pasażerów

United Satanists of America – Obowiązkowe skanowanie twarzy wszystkich pasażerów

Na amerykańskim lotnisku pasażerskim w Orlando po raz pierwszy wprowadza się obowiązkowe skanowanie twarzy wszystkich pasażerów.

Obowiązkowe skanowanie twarzy wszystkich pasażerów wprowadzane jest na międzynarodowym lotnisku w Orlando (stan Florida). O tym fakcie poinformowała we czwartek agencja informacyjna Associated Press (AP), powołując się na przedstawicieli administracji lotniska.

Skan twarzy pasażera będzie porównywany z wizerunkiem przechowywanym w biometrycznej bazie danych Ministerstwa Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA w celu potwierdzenia jego tożsamości.

Pierwsze próby wykorzystywania takich systemów rozpoznawania były przeprowadzane latem 2017 roku na międzynarodowym lotnisku Minneapolis-Saint-Paul (stan Minnesota), a także podczas wydawania biletów na samoloty linii lotniczych JET BLUE. W styczniu 2018 roku Wydział Bezpieczeństwa Transportu Ministerstwa Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA rozpoczął w trybie testowym stosować tę technologię na międzynarodowym lotnisku Los Angeles. Obecnie taka procedura w ograniczonej skali jest stosowana na lotniskach Atlanty, Bostonu, Chicago, Las Vegas, Miami, New Yorku i Washingtonu, jednakże w Orlando po raz pierwszy wprowadzana jest kontrola dotycząca pasażerów wszystkich rejsów, w tym także i obywateli USA.

Jak zauważył, w wywiadzie udzielonym agencji informacyjnej AP, ekspert Georgetown University, Harrison Rudolf, program na lotnisku w Orlando wskazuje na to, że kontrola pasażerów linii lotniczych staje się coraz bardziej ostra. „Mowa jest o wszystkich lotach międzynarodowych” – zauważył Harrison Rudolf. „Liczba pasażerów, którzy będą podlegać takiej kontroli gwałtownie wzrasta. W miarę jak ten system będzie stosowany coraz powszechniej to prawdopodobieństwo pomyłek będzie także wzrastało”.

Z międzynarodowego lotniska pasażerskiego Orlando korzysta rocznie około 6 milionów pasażerów.

http://tass.ru/ekonomika/5313126

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://protivkart.org/main/12598-v-aeroportu-orlando-vpervye-v-ssha-vvoditsya-obyazatelnoe-skanirovanie-lic-vseh-passazhirov-video.html

Publikacja 23.06.2018

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.