Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Obowiązkowa implantacja chipów

United Satanists of America – Obowiązkowa implantacja chipów

W USA przyjęto ustawę o implantacji ludziom mikrochipów.

aaaa

Do Białego Domu przesłano projekt ustawy zezwalającej rządowi na wszczepianie mikrochipów obywatelom z „psychicznymi niedomaganiami”.
8 grudnia Izba Przedstawicieli Kongresu USA, 346 głosami przeciwko 66 głosom, przyjęła ustawę H.R. 4919, bardziej znaną jako ustawa Kevin-Avonte, która daje rządowi USA prawo do wszczepiania mikrochipów z nadajnikiem RFID obywatelom amerykańskim z „psychicznymi niedomaganiami”. Ustawa przewiduje wydzielenie dotacji organizacjom zaufania organów przestrzegania prawa w celu utworzenia „programów w dziedzinie określania miejsca pobytu i śledzenia ludzi”.
Celem tego programu, jak pisze się w ustawie, jest „śledzenie ludzi z formami demencji takimi jak choroba Alzheimera, albo dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, takimi jak autyzm, które muszą mieć ochronę przed otaczającym je środowiskiem”.
Ustawa ta także przewiduje konsultację prokuratora generalnego z sekretarzem ministerstwa ochrony zdrowia i opieki społecznej a także z innymi organizacjami w celu wypracowania praktyk dla zastosowania systemów śledzenia.

Inicjatorzy tej ustawy, jak zawsze, zapewniają, że jej zastosowanie pomoże zapobiegać wielu nieszczęśliwym wypadkom i tragediom, które zdarzają się ludziom z psychicznymi zaburzeniami.

Autorzy powołują się na statystykę opisującą 100 przypadków z 2011 roku kiedy dzieci z autyzmem ginęły w rezultacie nieszczęśliwych wypadków zabłądziwszy w nieznanym środowisku. Ponadto wskazuje się, że implantacja mikrochipu nie będzie inwazyjna, procedura będzie możliwa wyłącznie na podstawie dobrowolności i nie będzie kosztowna.
Jednakże przeciwnicy tej ustawy całkiem słusznie twierdzą, że planuje się jej stosowanie nie wobec przestępców, terrorystów i nielegalnych imigrantów ale w stosunku do ludzi z „zaburzeniami rozwojowymi”.
Ten termin jest interpretowany bardzo szeroko i czasami niewłaściwie a sam program nie przewiduje wyłączenia stosowania wobec innych osób co daje rządowi i organom ścigania praktycznie nieograniczone możliwości nadużyć i stosowania tej ustawy przeciwko wszystkim obywatelom USA.
Ten program, według jego przeciwników, jest koniem trojańskim do stworzenia państwa policyjnego, całkowicie kontrolującego swoich obywateli. Ustawa daje lokalnym organom ścigania i lokalnym władzom prawo do decydowania kogo z obywateli można włączyć do tego programu bez opierania się na wynikach badania ich inteligencji i zdrowia psychicznego. Ustawa daje także bardzo szeroką interpretację „niedomagań psychicznych”, włączając w nie w konsekwencji i ADHD i zaburzenia bipolarne.
Ale najbardziej interesujące jest to, że do „niedomagań psychicznych” zalicza się oficjalnie, tak zwana, „niechęć do władzy” opisana w ustawie jako „Oppositional Defiant Disorder” (zaburzenia opozycyjno-buntownicze). Ustawa ta pozwala na wszczepianie mikrochipów z urządzeniami śledzącymi jakiemukolwiek, opozycyjnie myślącemu, Amerykaninowi i utrzymywanie w przyszłości całkowitej nad nim kontroli.
a10
Niektórzy Amerykanie w związku z tą ustawą przypominają przepowiednie o nadejściu Antychrysta licznych wizjonerów i proroków. Na przykład bardzo popularny w USA teleewangelista Joel Osteen, tak opisuje te wydarzenia: „On przyjdzie jako anioł światłości z podarkami dla wszystkich Amerykanów. Obieca wyleczyć z raka i z licznych, innych chorób. W tym okresie będą bunty i chaos na ulicach, przemoc będzie normą. Niższa klasa rozpęta powstanie przeciwko wyższej klasie. Wielu ludzi przepadnie albo, po prostu, zginie. Powie on ludziom, że trzeba będzie śledzić i obserwować wszystkich za pomocą implantowanych śledzących mikrochipów GPS. Jako pierwsi będą zaczipowani psychicznie chorzy, następnie więźniowie, dzieci, a po nich dorośli. Za pomocą tego mikrochipu władza zdoła stłumić każdą opozycję, będzie zatrzymywać pracę serca i wywoływać raka u każdego człowieka”.
I wielu Amerykanów, między innymi, skłonnych jest do wiary w te przepowiednie. No ale bardziej praktyczni materialiści przypominają słowa Beniamina Franklina: „Ci, którzy poświęcą wolność na rzecz bezpieczeństwa, nie będą mieli ani jednego ani drugiego”.
Trzeba oczekiwać rozprzestrzenienia tego procesu, początkowo na kraje Zachodu a następnie, za pomocą agresywnej kampanii propagandowej i lobbingu w Dumie Państwowej, już w najbliższym czasie także u nas w Federacji Rosyjskiej.
a11
Autor: Alieksandr Nikiszin
Źródło: http://ruspravda.info/V-SSHA-prinyat-zakon-o-chipirovanii-lyudey-24916.html
Data publikacji: 20.12.2016
Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *