Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Ludzkie ciała na nawóz

United Satanists of America – Ludzkie ciała na nawóz

Jak korzystać z ludzkich ciał po śmierci? Projektantka zaproponowała, aby z martwych ludzi robić nawóz.

a,0

Projektantka Jaem Rhim Lee, studentka Massachusetts Institute of Technology (MIT), stworzyła specjalny kombinezon, którego włókna przesiąknięte są grzybami. Ma to umożliwić w szybkim czasie przekształcenie zmarłych w nawóz.

Materiał, z którego wykonano Infinity Burial Suit, to 100% bawełna organiczna, a grzyby mają pomóc organizmowi szybko rozłożyć się i stać się cennym nawozem dla gleby. Projektantka uważa, że pochówki tego typu mogą przynieść ludzkości same korzyści. Na pewno ma to być lepsza metoda niż spalanie ciała lub zajmowanie miejsca na cmentarzu.

Wynalazczyni oferuje swój strój w trzech rozmiarach i trzech kolorach (biały, czarny i beżowy) za cenę 1 500 dolarów. Na razie Lee prezentuje przede wszystkim projekt, który stworzyła sama dla siebie.

 

W niedalekiej przyszłości kobieta planuje także wprowadzenie podobnego wdzianka dlazwierząt, które mogłyby być grzebane w ogrodach, aby efektywnie pozyskiwać nawóz do karmienia gleby. Jednak nie wiadomo, jak miłośnicy zwierząt zareagują na taki pomysł, podobnie jak przyjaciele i bliscy ofiar, które zmienią się w kompost.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jak-korzystac-z-ludzkich-cial-po-smierci

Data publikacji: 15.08.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *