Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Lekcje sodomii od II klasy

United Satanists of America – Lekcje sodomii od II klasy

Kalifornia od II klasy szkoły powszechnej będzie zaznajamiała dzieci z sodomizmem. Dnia 21 lipca zachodnie media poinformowały, że w Kaliforni (USA) w szkołach powszechnych liberałowie od drugiej klasy rozpoczęli nauczanie dzieci przedmiotu „Podstawy homoseksualizmu”.

a

Taki przedmiot liberałowie pragnęli wprowadzić jeszcze 4 lata temu we wszystkich szkołach Kaliforni, informują media. Jednakże rodzice uczniów klas niższych przez te wszystkie lata próbowali stawiać opór tej wcześniejszej degeneracji amerykańskich dzieci w szkołach i bombardowali władze petycjami i listami.

Ale teraz program szkolny w Kaliforni, według doniesień dziennikarzy, już zawiera kurs edukacyjny „historii homoseksualizmu” w Kaliforni, na przykład, teraz dzieci mają obowiązek, w teorii i w praktyce, studiować i nawet zdać „zaliczenie” z wiedzy o „różnorodności seksualnej”.

a8

W czwartej klasie dzieci będą musiały wykuć na blachę rolę Kaliforni w światowym w światowym ruchu homoseksualistów, piszą dziennikarze. A w klasach nieco starszych teraz dzieci będą musiały wykuć podręczniki z historii najbardziej znanych osób o nietradycyjnej orientacji z XVIII, XIX i XX wieków.

Dla każdej klasy liberałowie Kaliforni już nie tylko napisali, wydrukowali, ale i zalegalizowali nowe podręczniki szkolne. Ponadto, w związku z nowymi trendami, liberałowie na nowo napisali nawet podręczniki szkolne do historii w których teraz wszystkie wydarzenia historyczne są interpretowane z punktu widzenia ich wpływu wyłącznie na prawa homoseksualistów, piszą dziennikarze.

add

Źródło: https://www.lifesitenews.com

Za: http://www.sobor2008-narod.ru/2500-kaliforniya-so-vtorogo-klassa-obuchit-detey-gomoseksualizmu.html

Data publikacji: 25.07.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *