Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Bękarty Szatana atakują

United Satanists of America – Bękarty Szatana atakują

Świątynia Szatana z Los Angeles planuje pokryć miasto Lancaster pentagramem dnia 6.06.16

a2

Niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów (2 List do Tesaloniczan 2:9, UBG)

NOTA REDAKTORA: LA Weekly donosi, że Świątynia Szatana planuje ceremonię z pentagramem w nadchodzącym dniu 6 czerwca – 6/06/16 – w mieście Lancaster na północ od Los Angeles. Ten cyfrowy magazyn uważa, że to tylko wspólna zabawa, ale nic nie może być dalsze od prawdy. Fala ciemności w tym narodzie wzbiera niemalże tak szybko, że nie można za nią nadążyć. Świat jest przygotowywany na przyjście antychrysta.

Czerwiec to czas uroczystości. Odbywają się zakończenia roku szkolnego. Obchodzi się dzień ojca. I oficjalnie zaczyna się lato.

Wtedy również Świątynia Szatana z Los Angeles ma zaplanowane uroczystości w dniu poważanym wśród społeczności diabolicznej – 6/6/16. Grupa, która liczy 12 członków, mówi, iż zmierza w kierunku Lancaster, by, jak głosi oświadczenie, 6 czerwca wziąć udział w „rytuale satanistycznym”. Harmonogram jest niejawny, ale występy będą zaaranżowane celem podniesienia świadomości religii – powiedziała nam organizatorka wydarzenia Thuc Nguyen.

Nguyen wymieniła również Williama Morrisona i Ali Kellogg jako współorganizatorów. Członkowie sekty będą w Lancaster także po to, by wesprzeć lokalnego mieszkańca Steve’a Hilla, który został ogłoszony pierwszym członkiem Świątyni Szatana ubiegającym się o publiczne stanowisko w tych okolicach. Walczy on o stanowisko senatora.

„Planujemy dotarcie do pięciu różnych punktów w całym mieście i odprawianie różnych rytuałów” – mówi Nguyen. „Kiedy skończymy, wszystko połączy się o magicznej godzinie około zachodu słońca”.

Oświadczenie wydane przez Świątynię w bardziej szczegółowy sposób wyjaśnia, na czym polegać będzie ta zabawa:

„Pentagram jest gwiazdą pięcioramienną. Przy użyciu technologii GPS umieścimy pięć ramion gwiazdy w taki sposób, by ów pentagram obejmował całe wasze miasto. Gdy wszystkie punkty znajdą się na swoim miejscu, pentagram będzie ukończony. Rysowanie tego symbolu w waszym mieście reprezentuje dla nas uroczystą obietnicę z naszej strony, Świątyni Szatana w Los Angeles. Będziemy stać z dobrymi ludźmi miasta Lancaster i walczyć o nasze konstytucyjne prawo do wolności jednostki, wolności wyrażania poglądów i rozdziału państwa od kościoła w tej społeczności”.

Członkowie planują również wręczyć władzom miasta Lancaster swoją że się tak wyrazimy Biblię, „Siedem doktryn”, władzom miasta Lancaster. Czy też przynajmniej spróbują to zrobić, powiedziała Nguyen.

Sekta, która ma swoje korzenie w uniwersytetach Harvarda i Cambridge, zdecydowanie składa się z intelektualistów. Szanuje zwierzęta, a tym bardziej ludzi.

Grupa pewnego razu zorganizowała spotkanie z jedzeniem pieczonym na grillu, podczas którego rozbito piniatę z wizerunkiem Trumpa, powiedziała Nguyen. To całkowicie obywatelskie i sprawiedliwe.

„Angażujemy się na rzecz praw człowieka i praw cywilnych” – stwierdziła. „Jednoczymy się na poziomie społecznym i politycznym”

Geoffrey Grider

Tłumaczył Jacek. Dziękuję w imię Jezusa.

_______________

Społeczeństwo świata kompletnie świadomości nie ma w jakim punkcie historii się znajdujemy. To wszystko dzieje się wokół nich.

Nawet poszukiwacze prawdy ograniczający się do badania NWO żyją w kosmicznej niewiedzy.

Mało kto łączy to wszystko co się dzieje na świecie, a w telewizorze nie jest pokazywane, z odwieczną walką dwóch sił.
a23

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/05/27/swiatynia-szatana-z-los-angeles-planuje-pokryc-miasto-lancaster-pentagramem-dnia-6-06-16/

Data publikacji: 27.05.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *