Strona główna > NWO > United Satanists of America – Kongres Edukacji Religijnej promuje sodomię czyli alleluja i ostro do przodu !!!

United Satanists of America – Kongres Edukacji Religijnej promuje sodomię czyli alleluja i ostro do przodu !!!

W USraelskim mieście upadłych aniołów, tzw. Los Angeles, miały miejsce obrady Kongresu Edukacji Religijnej (The Los Angeles Religious Education Congress), podczas którego ostatniego dnia, 18 marca b.r., jezuita James Martin miał wystąpienie dotyczące jego książki „Budowanie mostów” (Building Bridges), której myślą przewodnią jest teza, że członkowie judeochrześcijańskiej sekty soborowej powinni z „miłością akceptować” sodomitów.

Powyżej na fotografii widoczny jest brat lożowy James Martin podczas promocji swojej książki promującej sodomię a ponad nim olbrzymiej wielkości banner z tytułem książki na tle sodomskiej tęczy. Takie same tęczowe kolory pojawiają się podczas marszu sodomskiego hominternu przed mediolańską katedrą, pierwsza fotografia poniżej.

Poza jawną propagandą seksualną uprawianą na Kongresie Edukacji Religijnej zauważało się pojawienie się pośród artystów i mówców zwiększonej ilości zniewieściałych mężczyzn, jak to widać na fotografiach w drugim rzędzie poniżej.

Nie ma co się takim wydarzeniom dziwić jako że cała instytucja judeochrześcijańskiej sekty soborowej pogrążona jest w antychrześcijańskiej religii wrogiej naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi. Przeciętny, świadomy katolik może jedynie wybuchnąć śmiechem widząc tego rodzaju diabelski kabaret albo odwrócić się na jego widok ze wstrętem i odrazą.

Szef Bergoglio, zwany Franciszkiem, ze swoją hierarchią czyli ferajną cwanych judeomasońskich macherów, intensywnie promuje sodomię i do niej zachęca już bez żadnego kamuflażu. A zdechrystianizowane masy, w istocie masy całkowicie zsatanizowanych idiotów, przyjmują za dobrą monetę najstraszniejsze herezje i bluźnierstwa przeciwko Bogu Trójjedynemu ! Na końcu, w piątym rzędzie, widzimy judeochrześcijańskiego duchowniaka Liam’a Lawton’a tańczącego w kobiecym stylu z judeochrześcijańską „siostrą” (Lucyfera) Edith Presdergast w rytmie irlandzkiego jig’u.

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową):  http://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A777-LA_RE-2.htm

Data publikacji: 15.04.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *