Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Jądro ciemności !

United Satanists of America – Jądro ciemności !

Dokąd zmierzasz, Ameryko? „Katolik” zawarł homoślub, wyprawił przyjęcie i poddał się eutanazji.

Ta historia brzmi jak ponury żart, ale wydarzyła się naprawdę. Robert Fuller, 75-latek z USA, zawarł rano homomałżeństwo. Następnie wyprawił własne ostatnie pożegnanie i wśród znajomych poddał się eutanazji. Choć w parafii wiedziano o jego planach, ledwie kilka dni wcześniej przyjmował Ciało Chrystusa.

Rzecz została opisana przez agencję Associated Press. Według amerykańskich mediów prolife cała historia – choć prawdziwa – to czystej wody propaganda eutanazyjna.

Robert Fuller był 75-letnim mieszkańcem Seattle. Mieszkał tam razem ze swoim partnerem. Od roku chorował na raka.

10 maja zawarł  homoseksualne pseudo-małżeństwo. Tego samego dnia wyprawił dla przyjaciół przyjęcie. Kulminacją było pożegnanie – i aplikacja śmiertelnego środka. Fuller poddał się eutanazji.

Mężczyzna twierdził, że jest katolikiem; podczas jego samobójstwa towarzyszyli mu znajomi z parafii, pojawił się też chór, wykonano utwór „Ave Maria”. Na pięć dni przed eutanazją otrzymał Komunię świętą, choć doskonale wiedziano, co zamierza.

Jak podaje Associated Press, Fuller od dawna myślał o śmierci. Mając 8 lat był świadkiem samobójczej śmierci swojej ciotki. W latach 70. rozwiódł się z żoną po tym, jak powiedział jej, że jest homoseksualistą. Wpadł w alkoholizm, próbował popełnić samobójstwo, prowadził rozwiązłe życie seksualne, ocierając się – świadomie – o zarażenie wirusem HIV. Rzeczywiście zachorował na AIDS, ale już w latach 90., gdy dostępne były skuteczne lekarstwa.

W latach 80. opiekował się znajomymi umierającymi na AIDS. Jednemu z nich, jak przyznał po latach, podał śmiercionośną truciznę, by „zakończyć jego cierpienie”.

Źródło: komonews.com

Pach

Za: https://www.pch24.pl/dokad-zmierzasz–ameryko–katolik-zawarl-homoslub–wyprawil-przyjecie-i-poddal-sie-eutanazji,70472,i.html

29.08.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.