Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Im więcej degeneracji tym więcej demokracji

United Satanists of America – Im więcej degeneracji tym więcej demokracji

Demokracja ponad wszystko. W USA kwestia transgenderowych ubikacji w szkołach będzie rozwiązana na drodze referendum.

a1,5

Na początku kwietnia informowano, że wraz z rządem Baracka Obamy pojawiła się „ubikacja uniseks” do której mogą chodzić mężczyźni i kobiety a także geje i transseksualiści.

Zresztą pokazany przez prezydenta przykład nie przypadł do gustu wielu Amerykanom. Tak więc mieszkańcy Kaliforni zbierają podpisy przeciwko tej „nowości”, informuje „Metro Weekly”. Ciekawe, że Kalifornijczycy rozpoczęli protest przeciwko ubikacjom dla transseksualistom na długo przed tym jak ta „nowinkarska” ubikacja pojawiła się w Białym Domu.

Rzecz w tym, że w końcu minionego roku ubikacje typu „uniseks” pojawiły się w licznych kalifornijskich szkołach. Inicjatorzy projektu ustawy podkreślali to, że „nieokreślone” dzieci, które czują siebie w obcym ciele, muszą komfortowo załatwiać w szkołach swoje naturalne potrzeby.

Przeciw temu „nowinkarstwu” zaprotestowali rodzice uczniów heteroseksualnych. „Popieramy wszystkie rodzaj mniejszości jednakże dla nas i dla naszych dzieci jest ważne ażeby czuły się komfortowo i bezpiecznie w takich miejscach jak publiczne toalety i prysznice” – powiedziała przedstawicielka komitetu rodzicielskiego jednej ze szkół.

Na początku tego roku za zniesieniem ubikacji „uniseksualnych” podpisało się 620 tysięcy Kalifornijczyków jednakże sąd, bez wyraźnego uzasadnienia, uznał zebrane podpisy za nieważne.

Po tym wydarzeniu zaczęła się w Kaliforni nowa „antyubikacyjna” kampania. Jeżeli przeciwko toaletom dla LGBT-owców wyrazi sprzeciw minimum 360 tysięcy mieszkańców stanu to kwestia likwidacji „nowinkarskich” ubikacji będzie poddana referendum społecznemu.

http://3rm.info/main/56678-demokratiya-prevyshe-vsego-v-ssha-vopros-o-transgendernyh-tualetah-v-shkolah-vynesut-na-referendum.html

Data publikacji: 30.04.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.