Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America i Hillary Clinton

United Satanists of America i Hillary Clinton

Hillary Clinton wezwała do wprowadzenia do Konstytucji USA prawa do „małżeństw sodomickich”.

a20

Była Sekretarz Stanu USA, Hillary Clinton, która zamierza wziąć udział w wyborach prezydenckich, wezwała Sąd Najwyższy USA do wydania zezwolenia na zawieranie „małżeństw sodomickich” we wszystkich stanach, informuje CNN.

W jej opinii takie związki powinny być zapisane w Konstytucji. „Clinton popiera równość małżeństw i ma nadzieję, że Sąd Najwyższy stanie po stronie przedstawicieli mniejszości seksualnych i zabezpieczy im prawa konstytucyjne” – powiedziała sekretarz prasowy Adrienne Elrod.

Jak zauważa gazeta „USA Today”, Clinton poruszyła tę kwestię w przeddzień rozpatrzenia skargi przeciwko zakazowi małżeństw homoseksualnych w stanach Kentucky, Michigan, Ohio i Tennessee. Przesłuchanie odbędzie się 28 kwietnia w Sądzie Najwyższym w Waszyngtonie.

Wcześniej para gejowska, która sfilmowała się w przedwyborczym clipie Hillary Clinton, zaprosiła polityka na „ślub”. Propozycję przyjścia na zawarcie związku „małżeńskiego” opublikował jeden z sodomitów, Jarred Milrad, na swoim Twitterze. Odpowiedzi kandydatki na urząd prezydenta na razie nie było.

O zamiarze wzięcia udziału w wyborach prezydenckich 2016 roku Clinton poinformowała 12 kwietnia na swojej stronie na Facebook. Będzie ona startowała w wyborach na urząd prezydenta z ramienia Partii Demokratycznej USA.

Swoją kampanię wyborczą 67 – letnia Clinton rozpocznie od stanów Iowa i New Hampshire. W 2013 roku była Sekretarz Stanu USA opublikowała orędzie video w którym poparła „małżeństwa sodomickie”. Według niej, jeżeli geje i lesbijki są obywatelami to powinni mieć wszystkie należne im prawa, w tym do „małżeństwa”.

Jednakże, jak zauważa Bloomberg, w czerwcu 2014 roku w wywiadzie dla stacji radiowej NPR, powiedziała ona, że ta kwestia powinna być rozwiązywana przez każdy stan samodzielnie.

Stojąc na czele Departamentu Stanu USA, w latach 2009 – 2013, Clinton wielokrotnie występowała z poparciem praw sodomitów i lesbijek, zarówno w USA jak i w innych krajach. Wtedy o bezpośrednim wsparciu legalizacji „małżeństw sodomickich” nie mówiła.

Za: http://3rm.info/main/56411-ih-nravy-klinton-prizvala-vnesti-odnopolye-braki-v-konstituciyu-ssha.html

Data publikacji: 17.04.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *