Strona główna > Świat > United Satanists of America – Epidemia samobójstw w USA

United Satanists of America – Epidemia samobójstw w USA

Stosownie do CDC*, w Stanach Zjednoczonych obserwuje się w ostatnich latach skokowy wzrost liczby samobójstw.

a8

Czy wiedziałeś, że obecnie więcej Amerykanów umiera w rezultacie samobójstw, aniżeli ginie ich w ciągu roku – w wypadkach samochodowych? 

Dzisiaj, orientacyjnie 9.3 mln Amerykanów wyznaje,że miewa myśli samobójcze, a 2.7 mln Amerykanów każdego roku, planuje je popełnić.

Jesteśmy głęboko, głęboko nieszczęśliwym krajem, ale oczywiście to zjawisko nie ogranicza się jedynie do Ameryki.

Stosownie do WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), samobójstwo – to obecnie, trzecia z kolei, najwyższa przyczyna śmierci na świecie. Globalnie, liczba samobójstw wzrosła o 60 procent w okresie minionych 45 lat i WHO przewiduje,że do roku 2020, co 20 sekund ktoś na świecie będzie popełniał samobójstwo.

w Guardian’ie natknąłem się na artykuł pt.: „Depresja finansowa, uzależnienia a wzrost samobójstw w „białej Ameryce”. Artykuł podjął problem skrajnie alarmującego wzrostu smobójstw wsród Amerykanów zbliżających się do wieku emerytalnego, i doświadczających znaczącego bólu fizycznego. Ze zdumieniem, na przykład dowiedziałem się, że w Stanie Montana, wypisano 82 recept na środki przeciwbólowe – na każdych 100 osób. W desperacji, żeby się uwolnić od cierpień, wielu Amerykanów we wskazanej wyżej kategorii wiekowej, rozważa samobójstwo. 56 letni Kevin Lowney, to jeden z przykładów…

Kevin Lowney, nocami leży bezsennie, zastanawiając się czy powinien się zabić. „Każdej nocy doświadczam takiego bólu, że samobójstwo przychodzi mi na myśl, żeby – po prostu złagodzić ból. Co go wstrzymuje, to poczucie odpowiedzialności, zwłaszcza – wobec mającej problemy najmłodszej córki”, przyznaje Kevin.

Zmagania 56 letniego ex – sprzedawcy z chronicznym bólem, wiążą się z pokaźną liczbą innych problemów – długów medycznych, zubożeniem a ponure perspektywy emerytalne,

przyczyniają się do rosnącej liczby samobójstw w USA, i wzmagają ostro rysującą się ostanio tendencję niezwyczajnego wzrostu śmiertelności białych Amerykanów w średnim wieku, podobnie jak przedwczesne zgony z powodu alkoholu i narkotyków.

To nie jedynie amerykański problem.  W Zjednoczonym Królestwie, pewne studium wykazało, że liczba samobójstw  mężczyzn w kategorii wiekowej 45-49 lat wzrosła o 40 procent w okresie  siedmiu lat…

Liczba mężczyzn w średnim wieku, którzy targnęli się na życie, wzrosła dramatycznie w okresie minionej dekady. Wyniki nowych badań, opublikowane dzisiaj przez Komisję Równości i Praw Człowieka – ujawniły, że ostatnie 7 lat przyniosło 40 procentowy wzrost liczby samobójstw mężczyzn w wieku 45-49 ójstw.

Młodzi ludzie – również, zabijają  się częściej.

Stosownie do raportu Fox News, liczba samobójstw Amerykanów w kategorii wiekowej 10-24 lat „wzrasta każdego roku”…

Wspomniane zgony, podobnie – jak inne ostatnie śmierci -które uwidoczniły nagłówki krajowe-od Westport, Conneticut – do Omaha, Nebrasca, to część stałego wzrostu zadanych sobie śmierci, wśród młodych ludzi, w wieku 10-24 lat, od 2007 roku – informują administratorzy medyczni.

„Obserwujemy znaczący wzrost samobójstw w wyżej wspomnianych kategoriach wiekowych”, powiedział FoxNews.com – Dr Thomas Simon, ekspert Centrów Kontroli Chorób Zakaźnych i Zapobiegania Samobójstwom. „Od roku 2007, obserwuje się w omawianej grupie wiekowej – wzrost każdego roku.”

Co jest przyczyną tego zjawiska?

Bez wątpienia, upadek naszej ekonomii odgrywa jakąś rolę. Klasa średnia się kurczy i wielu Amerykanów wypada z niej każdego miesiąca. Wielu Amerykanów zbliżających się do wieku emerytalnego nie widzi dla siebie sensownej przyszłości, i z tego powodu poddaje się kompletnie depresji i rozpaczy.

Nie sądzę jednak,że to wszystko tłumaczy. Myślę, że istnieje jeszcze inny czynnik –  a mianowicie, że nasze społeczeństwo ” samo unicestwia się” środkami farmakologicznymi.

W tym stanie rzeczy, blisko 60 procent ogółu Amerykanów „funkcjonuje”, na co najmniej, jednym środku na receptę; a wiele medykamentów ma złą sławę, jako znacząco podnoszących ryzyko samobójstwa.

Zamiast zająć się rzeczywistymi przyczynami, wielu oczekuje rozwiązujących problemy, magicznych interwencji rządu. Odnotować należy nową propozycję obowiązkowej profilaktycznej diagnostyki przeciw depresyjnej, przed czym wielu ostrzega, jako mogących przynieść bardzo poważne konsekwencje. Poniżej wyjątek z  bieżącego tekstu Rona Paula…

Specjalnie powołany w tym celu zespół zadaniowy Służb Zapobiegawczych Stanów Zjednoczonych, ostatnio zarekomendował profilaktyczną diagnostykę wobec wszystkich Amerykanów.

Wspomniany zespół zamierza zmusić przedsiębiorstwa ubezpieczeń zdrowotnych do pokrycia kosztów takich badań. Już elementarna znajomość ekonomii, podobnie jak katastroficzny program Obamacare, powinny wykazać jego szkodliwość dla Amerykanów.

Narzucenie na firmy ubepieczeń zdrowotnych, takich wymogów, spowoduje wzrost kosztów ubezpieczeń. Politycy przeciwni dostępowi do broni, każdemu z etykietą „psychicznie chory”, zechcą – nie ma  wątpliwości – stworzyć bazę danych – jako narzędzie ograniczające ich prawa wynikające z Drugiej Poprawki do Konstytucji. Obowiązkowe badania nie rozwiążą tego problemu. Spowododują one jedynie, zwiększenie liczby ludzi na anty-depresantach, wybogacając jedynie, jeszcze bardziej kompanie farmaceutyczne.

Rzeczywista istota problemu jest zawarta w naszych sercach. Wypchnęliśmy Boga z naszego społeczeństwa, ponieważ zdecydowaliśmy, że możemy urządzić sobie utopię bez jego obecności. Ta utopia jednak nie funkcjonuje zbyt dobrze; nieprawdaż?

Jeśli znasz kogoś w depresji, skłaniającej taką osobę do kontemplowania samobójstwa, wyspecjalizowana w tym zakresie livescience.com, doradza szukać takich sygnałów jak:

uczucia beznadziei lub desperacji,

bezsenność,

izolacja społeczna,

drażliwość,

wściekłość,

uczucie bycia ciężarem,

Życie – to coś więcej, niż ilość rzeczy w naszym posiadaniu, czy wysokość naszych wkładów bankowych.

Wiele, spośród osób rozważających samobójstwo, mogłoby mieć przyszłość znacznie jaśniejszą, gdyby nie to, że skoncentrowali się na niewłaściwych celach.

Więc co, jak sądzisz powoduje zdumiewający wzrost samobójstw, Zarówno tu w Stanach jak i globalnie?

Proszę, czuj się swobodnie dzieląc swoimi myślami z nami, zostawiając komentarz poniżej…

—————————————————————–

* Centers for Disease Control and Prevention (CDC) – Centra dla Kontroli Chorób Zakaźnych i (ich) zapobiegania

Dla odmiany nastroju,jak przystało na rusofila (już z pewnym rozgłosem), proponuję trochę ruskiej krzepy propagandowej w formie muzycznej:

Enjoy! ;))

__________________________________________________________________

http://www.infowars.com/suicide-epidemic-why-does-the-number-of-people-killing-themselves-just-keep-going-up/

Michael Snyder | End Of The American Dream – FEBRUARY 10, 2016 

Suicide Epidemic: Why Does The Number Of People Killing Themselves Just Keep Going Up?

Tłumaczył:1abezmetki

Za: http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/129594,epidemia-samobojstw-w-usa

Data publikacji: 11.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *