Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America: Dzień Żałoby w Nowym Jorku

United Satanists of America: Dzień Żałoby w Nowym Jorku

Dzień Żałoby w Nowym Jorku. Wszystko przez nieludzkie prawo zezwalające na aborcję aż do porodu. Przegłosowanie w Nowym Jorku libertyńskiego prawa aborcyjnego wywołało oburzenie obrońców życia. W sobotę zorganizowali oni z tej okazji Dzień Żałoby. Wzywali do pokuty i pokojowych form protestu, takich jak brak zakupów i zamykanie firm. Zorganizowano też konferencję.

„Desperacko potrzebujemy Boga, by poruszyć serca młodych i starych w naszym narodzie” – czytamy na stronie działaczy pro-life. Organizatorzy wzywają obrońców życia z Nowego Jorku i całych Stanów Zjednoczonych, by ubrali się na czarno, zamknęli swe firmy i wstrzymali się od zakupów. Wszystko po to, by skupić się na modlitwie.

Z kolei w Empire State Plaza Convention Center w miejscowości Albany odbyło się 3-godzinna konferencja. Prelekcje wygłosili liczni obrońcy życia. Organizatorzy udostępnili na swej stronie także petycję do gubernatora Cuomo, wzywającą go do wycofania wsparcia dla nowych przepisów. Udostępnili również plakaty do zawieszenia przez właścicieli firm, na przykład sklepów. Wyrażają one sprzeciw wobec obowiązku płacenia podatków przeznaczonych także na mordowanie dzieci nienarodzonych.

Przegłosowana w styczniu w Nowym Jorku ustawa ułatwia mordowanie dzieci w ostatnim okresie ciąży. Dokument spotkał się z krytyką Kościoła i obrońców życia. Jego uchwalenie stanowi reakcję na możliwe unieważnienie wyroku w sprawie Roe versus Wade przez amerykański Sąd Najwyższy. Demokraci chcą, by aborcja w stanie Nowy Jork pozostała legalna nawet w przypadku unieważnienia wyroku, na mocy którego zalegalizowano aborcję w USA.

Źródła: lifesitenews.com / dayofmourning.org

mjend

Za: https://www.pch24.pl/dzien-zaloby-w-nowym-jorku–wszystko-przez-nieludzkie-prawo-zezwalajace-na-aborcje-az-do-porodu,66388,i.html

25.02.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *