Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – dzieci z trojga rodziców

United Satanists of America – dzieci z trojga rodziców

Instytucja Kontroli Sanitarnej Jakości Produktów Spożywczych i Lekarstw USA planuje zezwolić na genetyczne eksperymenty prowadzące do pojawienia się na świecie dzieci pochodzących od trojga rodziców. O tym, powołując się na Narodową Akademię Nauk Medycznych Stanów Zjednoczonych, informuje Nature News.

a2
Lekarze zamierzają zastąpić w ludzkim embrionie płci męskiej uszkodzone mitochondria na zdrowe. W perspektywie pozwoli to na uniknięcie rozwoju u potomstwa niektórych chorób dziedzicznych. W ten sposób, genom człowieka będzie tworzony nie tylko przez ojca i matkę, ale i dawcę mitochondriów.

Genom człowieka stanowi zbiór informacji dziedzicznej, zawartej w jego komórkach i znajdującej się w 23 parach chromosom jądra i organellach komórkowych – mitochondriach, w których znajduje się tzw. mitochondrialny DNA.

Mitochondrialny DNA jest dziedziczony tylko w linii żeńskiej. Wybór embrionu płci męskiej dla przeprowadzenia eksperymentów związany jest z tym, że w perspektywie jego potomstwo nie będzie dziedziczyć mitochondrialnego DNA trzeciego rodzica. Zamiana mitochondriów jest zezwolona w Wielkiej Brytanii.

Za: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160206/2006597/usa-genetyka.html

Data publikacji: 6.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.