Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Doszczętne zbydlęcenie !

United Satanists of America – Doszczętne zbydlęcenie !

Doszczętne zbydlęcenie! Amerykańska firma „Denver” wypuściła na rynek „Child – love Doll” – seksualne lalki dla pedofilów.

a101

Buck Dobson wie jak to jest ucierpieć od pedofilów. Jego wielokrotnie, w wieku 10 lat, molestowała seksualnie 19-letnia siostra i jak mówi, blizny nigdy się nie zagoją.

Tym nie mniej molestowanie seksualne natchnęło Dobsona ażeby spędzić większą część swojego dorosłego życia na pracy poświęconej leczeniu pedofilii. W ciągu wielu lat Dobson próbował rehabilitować pedofilów w ramach systemu penitencjarnego Colorado i poprzez chrześcijańskie programy propagandowe ale jak sam powiedział, jego wysiłki skończyły się fiaskiem.

„Słuchajcie, nie możecie zmienić orientacji seksualnej pedofila i tego, że występuje ona, orientacja, bardziej u homofili niż u heteroseksualistów” – powiedział Dobson chrześcijańskiej gazecie „The Daily”.

„Można spróbować zmusić pedofila do powstrzymania się od dotykania dzieci, co czasami działa, ale ci ludzie pragną dzieci i pragnienie to tkwi głęboko w genach. Tak więc po co próbować zmienić to czego nie można zmienić?” – pyta Dobson.

Zamiast tego Dobson zakłada firmę, która będzie produkować dla rynku życia, tak dla mężczyzn jak i dla kobiet, lalki – dzieci i lalki-niemowlęta, dla miłości, które pedofile będą wykorzystywać do stosunków seksualnych.

„Te lalki będą odczuwane i będą pachnieć, jak prawdziwe dzieci, i będą miały wszystkie pikantne szczegóły” – stwierdził Dobson. „Pedofile pokochają je”.

Dobson także poszukuje pieniędzy. „Będę próbował uzyskać dotację rządową aby skompensować koszty uruchomienia produkcji, aby utrzymać niską cenę na lalki tak żeby mógł kupić sobie do łóżka takie seksualne dziecko – lalkę każdy pedofil w Ameryce. To także dla mnie świetna możliwość biznesu ponieważ liczba pedofilów rośnie. Jest to ogromny, rozrastający się rynek, na który nikt nie wszedł, jak na razie”.

Firma Dobsona będzie produkowała, na początek trzy, podstawowe modele ale ostatecznie planuje on produkcję dla klientów kilku rodzajów do wyboru, poczynając od wyboru koloru oczu i włosów, a także pozwalając klientom na wybór rodzaju ciała, pulchne, smukłe i przysadziste.

Dobson stwierdził, że przewiduje także dodanie przycisku za pomocą którego użytkownicy będą mogli wywołać płacz dziecka albo jego śmiech.

„Większość pedofilów wie, że to co robią jest niewłaściwe” – powiedział Dobson. „Oni nie chcą tego robić (molestować seksualnie żywych dzieci) i trafić do więzienia. Tak więc dajmy im zdrową alternatywę żeby nie czuli potrzeby naruszania naszego życia i naszych dzieci” – podsumował Dobson.

a1

Na podstawie: http://3rm.info/main/56795-sdureli-sovsem-kompaniya-denver-vypustila-child-love-doll-seksualnye-kukly-detey-dlya-pedofilov.html

Data publikacji: 7.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *