Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America czyli produkcja gnoju z ludzi w „wolnym świecie”

United Satanists of America czyli produkcja gnoju z ludzi w „wolnym świecie”

W Seattle (stan Washington, USA) zaproponowano nowy, „ekologicznie czysty” , sposób pogrzebów: wieże w których zwłoki przetwarzane są w kompost (nawóz organiczny). Według projektu Urban Death Project, rodziny zmarłych będą składać ich ciała na najwyższym piętrze wieży a za 6 tygodni otrzymają część wytworzonego produktu dla rodzinnego ogrodu (reszta nawozu przeznaczona będzie dla parków narodowych). Zbiórka środków na realizację projektu rozpoczyna się na stronie Kickstarter, informuje „The Daily Mail”.

a30

Foto: Strona Urban Death Project na Facebook.
Foto: Strona Urban Death Project na Facebook.

Autorzy projektu piszą o trzykondygnacyjnej wieży w której ciała zmarłych oddzielone są jedne od drugich przez warstwy, bogatej w węgiel, substancji kompostowej.

Rodziny zmarłych przychodzą do specjalnego pomieszczenia na szczycie wieży gdzie zwłoki zawijane są w całun. Następnie zaczynają się pogrzeby. Zmarłego opuszcza się do „ziemi” z trocin i wiórów.

W ciągu półtora miesiąca ciało całkowicie rozkłada się i zamienia się w kompost, przekonują autorzy projektu. System działa bez zarzutu. Na wierzch kładzie się nowe zwłoki a na dole odbiera się nawóz.

„Projekt Urban Death tworzy przemyślaną, słuszną i ekologicznie uzasadnioną alternatywę wobec współczesnych sposobów pogrzebowych. To nie tylko sposób przemiany zwłok ale jest to obrzęd, który pomoże pożegnać się z tymi, których kochamy i zespolić się z cyklicznym rytmem natury” – informuje się na stronie Kickstarter.

Teraz w USA są tylko trzy rodzaje postępowania z ciałem zmarłego: pogrzebanie w ziemi, kremacja i przekazanie zwłok instytucjom medycznym. Urban Death Project będzie musiał pokonać przeszkody prawne organizując specjalne kampanie na poziomie poszczególnych stanów.

Pod koniec 2014 roku założycielka Urban Death Project, Catherine Spade, otrzymała specjalny grant w wysokości 80 tysiecy dolarów z Fundacji Ekologicznej „Echoing Green”.

Za: http://dsnmp.ru/v-ssha-soberut-dengi-dlya-prevrashheniya-pokoynikov-v-udobreniya/

Data publikacji: 22.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *