Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Czy nadeszła już pora kary i zniszczenia…

3 thoughts on “United Satanists of America – Czy nadeszła już pora kary i zniszczenia…

 1. Naród? Ameryka to naród? To kontynent zasiedlony przez tatałajstwo światowe. Jedno wielkie multikulti dowodzone przez wściekłe psy talmudyczne, które odkryły tam możliwość łatwego złodziejskiego geszeftu..

 2. Dziadkowi się coś pomieszało – amerykanie jako naród – pewnie chcieliby, ale nie są.

  Po pierwsze, o mieszkańcach Zjednoczonych Stanów nie można mówić jak o narodzie, bo każdy (oprócz tzw. Indian) może wskazać swoją narodowość spoza stanów. Gdyby nazywać ich narodem to musiałoby to brzmieć coś jak Stanianie, co jest bliskie Satanianie; podobnie o mieszkańcach Związku Sowieckiego czyli Związku Rad mówiło się Radzianie, ale się nie przyjęło.
  Tak samo mieszkańcy Iz-ra-el’a to właśnie mieszkańcy, a nie naród, bo nie ma tam żadnej jednolitej etnicznie grupy np. potomków Jakuba czyli Iz-ra-el-itów. Natomiast można na nich powiedzieć żydzi, tak jak na amerykanów płn. – jankesi, tak jak o Niemcach – szwaby, o ruskich – moskale, o Francuzach – żabojady, o Włochach- makaroniarze itd.

  Po drugie, sami wyznawcy judaizmu jednoznacznie stwierdzają, że Izrael jako państwo może powstać dopiero po objawieniu się mesjasza; więc ten iz-ra-el jest fałszywy.

  zamiast ględzić takie długaśne kazanie, wystarczyło powiedzieć: zrealizowaliśmy plan Alice Bailey
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-punktowa-strategia-nwo-lucyferianki-alice-bailey-2017-05 mamy United Satanists of America

  Ps. Kara w postaci drugiej, okrutnej wojny domowej, to jeszcze ok 2 lata.

 3. A ILE W POLSCE MIESZKA I JEST PRAWDZIWYCH POLAKOW BO TO CO BREDZA URZEDASY I NASZ PSELDO POLSKI EPISKOPAT ZE JEST POLAKOW 37MIL TO NAJWIEKSZA BZDURA JAK PRAWDZIWYCH POLAKOW JEST 10MIL TO WSZYSTKO CZY TAK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.