Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – ” Czarne listy ” obrońców tradycyjnej moralności

United Satanists of America – ” Czarne listy ” obrońców tradycyjnej moralności


Ideologia Nowego Porządku Świata : W USA już istnieje „czarna lista” obrońców tradycyjnej moralności.

a5

Taka „czarna lista” jest tworzona w USA przez ideologów koncepcji anty-rodziny i anty-humanizmu. Zgodnie z doktryną anty-rodziny, ogłoszoną jako oficjalna ideologia w USA, wszyscy ci, którzy występują przeciwko zniszczeniu płci, przeciwko zniszczeniu rodziny i przeciwko zniszczeniu religii, są radykalnymi chrześcijanami i terrorystami. I są oni wpisywani na tę że „czarną listę”. Ideologowie anty-rodziny otwarcie wzywają, prawie że, do fizycznej eksterminacji tych, którzy są wpisani na „czarną listę”…Taki jest Nowy Porządek Świata Antychrysta.

a2

USA – „Czarna lista” obrońców tradycyjnej moralności.

Dodatkowo 7 organizacji, które bronią tradycyjnych wartości w USA, zostało oficjalnie wpisane na „czarną listę” i zostało ogłoszone jako radykalne, poinformowały w dniu 19 lutego 2016 roku, amerykańskie media. Taka „czarna lista” tworzona jest w USA przez ideologów koncepcji anty-rodziny i anty-humanizmu.

Mówi się, że dla członków organizacji z „czarnej listy”, ideologowie anty-rodziny już przygotowali specjalne ośrodki, które przypominają obozy koncentracyjne.

Publikacja donosi, że 7 nowych organizacji chrześcijańskich pojawiło się na „czarnej liście” w lutym 2016 roku jedynie za krytykę koncepcji zniszczenia płci i rodziny.

Autorzy anty-rodzinnej ideologii domagają się aby wszyscy, bez szemrania i bezkrytycznie, zgadzali się z nimi. Dlatego każda krytyka ideologii anty-rodziny grozi „sankcjami”.

Ostatnie 7 organizacji trafiło na „czarną listę” jedynie za to, że działają one i postępują według Biblii i popierają tradycyjną moralność i tradycyjny model rodziny jako „związku jednej kobiety z jednym mężczyzną” co uważają za naturalne i jedynie możliwe.

Ogólnie mówiąc ideolodzy anty-rodziny w USA otwarcie wzywają, prawie że, do fizycznej  eksterminacji tych, którzy znajdują się na „czarnej liście” i walczą o zachowanie tradycyjnej rodziny. Jednocześnie o dyskryminacji chrześcijan, którzy trafili na „czarną listę”, nie zwykło się w USA mówić. A dokładniej to nie wolno o tym mówić.

W rzeczywistości każda organizacja w Ameryce, otwarcie i publicznie występująca za ochroną moralnych fundamentów wychowania, dzisiaj ryzykuje w USA, że trafi na „czarne listy” tych, których trzeba „oczernić”.

a22

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/7-new-pro-family-groups-on-splcs-hate-list

#РусскиеМатери
#RussianMothers
www.русскиематери.рф

Na podstawie: http://dsnmp.ru/ideologiya-novogo-mirovogo-poryadka-ssha-chernyiy-spisok-iz-zashhitnikov-traditsionnoy-morali/

Data publikacji: 28.02.2016

Nadesłał Borys


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *