Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Błogosławione dzieciobójstwo

United Satanists of America – Błogosławione dzieciobójstwo

Wszystkie środki są dobre…Ekumenizm podlany każdym „sosem”: aborcje, tańce z dzwonkami.

a4

Amerykańscy przywódcy religijni z ponad 20 wyznań wzięli udział w ceremonii, która odbyła się w nowej, wielkiej klinice aborcyjnej w Waszyngtonie, donosi LifeNews.com. Przed otwarciem imprezy wszyscy zebrali się w modlitewnym kręgu pod przewodnictwem rabina Michaela Namatha.

Na ceremonii otwarcia kliniki aborcyjnej zebrali się przedstawiciele chrześcijańskich wyznań, rabin, pracownicy kliniki aborcyjnej, hinduscy kapłani, pacjenci i nawet imam na skup’ie. Temu wszystkiemu towarzyszył „taniec liturgiczny” i sztuka wizualna.

Jeden z „chrześcijańskich” (!) przedstawicieli, Billy Parker, powiedział: „Kobiety zmuszono do myślenia, że to (klinika) jest jakimś złym miejscem gdzie nie ma Boga, przeklinając kobiety za podjęcie świętych decyzji. Naszą odpowiedzią na przekleństwo jest błogosławieństwo”.

Dyrektor medyczny Centrum Planowania Ojcostwa, Serina Floyd, powiedziała, że będzie opowiadała pacjentom, że klinika aborcyjna jest „błogosławionym miejscem” i, że „ludzie wiary także popierają wasze decyzje”.

Otwarcie kliniki wywołało słuszne oburzenie przeciwników aborcji biorąc pod uwagę jej niedalekie położenie od szkoły podstawowej.

Jakże tu nie wspomnieć o stale deklarujących tzw. „powszechne wartości moralne” a raczej o niemożliwości istnienia czegoś wspólnego pomiędzy prawosławiem, które przechowuje niezmienne nauczanie Pana naszego Jezusa Chrystusa, a pozostałymi wyznaniami.

Dla swoich celów zjednoczenia wszystkich religii i przyjścia na świat jedynego władcy, Antychrysta, ekumeniści wszystkich wyznań gotowi są do usprawiedliwienia każdego grzechu, w tym także do „błogosławienia” mordowania dzieci nienarodzonych, aborcji.

a44

Za: http://3rm.info/main/66092-vse-sredstva-horoshi-ekumenizm-pod-lyubym-sousom-aborty-tancy-s-bubnami.html

Data publikacji: 31.01.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.