Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – dzieciom rozdano książki do nauki satanizmu

United Satanists of America – dzieciom rozdano książki do nauki satanizmu

Na Florydzie ( USA ) uczniom rozdano satanistyczne książeczki-kolorowanki, donosi Metro.

aaaaa

W książeczce proponuje się uczniom pokolorowanie postaci diabła i połączenie kropek aby uzyskać obraz pentagramu. Wydawcą „Wielkiej księgi szatańskiej lekcji dla dzieci” jest miejscowy oddział „Kościoła Szatana”. Kolorowanka była wydana po tym jak Chrześcijańsko-Konserwatywna Rada Szkolna Florydy zezwoliła na przekazanie lokalnym szkołom Biblii, jednakże zabroniła rozpowszechniania wydawnictw ateistycznych, na przykład książki „Dlaczego nie jestem muzułmaninem”.

Po tym zdarzeniu lokalne grupy antyreligijne pomogły wydać satanistyczną książkę-kolorowankę i rozpowszechnić ją w szkołach stanowych, informuje www.lenta.ru

Współzałożyciel „Kościoła Szatana” Lucien Greaves powiedział, że sataniści nigdy nie starali się rozpowszechniać swoich religijnych materiałów w szkołach państwowych. Greaves podkreślił, że rozdział kościoła od państwa, w jego opinii, odpowiada wartościom określonym w Konstytucji USA.

Jednocześnie „duchowny” powiedział, że jeżeli religijne broszury i Biblię rozdaje się uczniom to oni powinni mieć także dostęp do publikacji członków innych wyznań. Główni bohaterowie dziesięciostronicowej „Wielkiej księgi szatańskiej lekcji dla dzieci” to nastolatkowie, Annabel i Damian, którzy opowiadają czytelnikom o różnych obrzędach „Kościoła Szatana”.

Za: http://3rm.info/main/54266-vo-floride-shkolnikam-razdali-sataninskie-knizhki-raskraski.html

Data publikacji: 21.01.2015

Przekład: RX

P.S. Suplement:

Zobacz także:

USA – W szkołach oficjalne nauczanie satanizmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.