Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > „Umiarkowany” syjonista Kerry-Cohen

„Umiarkowany” syjonista Kerry-Cohen

„Amerykański” Sekretarz Stanu John Kerry-Cohen i jego brat ujawnili publicznie, że w rzeczywistości są Żydami i w związku z tym nie mogą być antysemiccy lub antyizraelscy, jak prawicowi syjonistyczni ekstremiści utrzymywali.

kerr

Odpowiadając na zarzuty członków gabinetu Netanyahu, którzy oskarżyli go o wspieranie „antysemickich” prób nałożenia na Izrael sankcji w związku z wyrażeniem obawy odnośnie osiągnięcia pokoju z Palestyną.

To powiązanie, które jest głębokie. Straciłem stryjecznego dziadka w holokauście, jak również stryjeczną babkę. Nigdy o tym nie wiedziałem, do teraz. Zrozumienie, że jesteś biologicznie i personalnie związany z tym jest bardzo wzruszające.

Izrael sam w sobie ma specjalne więzy ze mną, bardziej z powodu wspaniałej podróży Żydów.

Myślę, że moim zadaniem jest próba pomocy stworzenia sytuacji, gdzie realia nie są takie, że porozumienie to tylko kwestia wiary. Nie chcę, żeby to była kwestia wiary. Chcę, żeby to była kwestia rozsądku. Kwestia racjonalności i wyboru, oparta na bardzo zrozumiałym i namacalnym zbiorze gwarancji dotyczących bezpieczeństwa i innych rzeczy.

Kerry wyznał, że pierwszy raz dowiedział się o swoich żydowskich korzeniach w 2004 roku, gdy konkurował o fotel prezydenta z Georgem W. Bushem.

Obydwoje rodzice Kerrego urodzili się Żydami, a dokonali konwersji na chrześcijaństwo z powodu rzekomego „antysemityzmu”. Zmienili też nazwisko z Cohen na Kerry.

Należy zrozumieć, że zarzuty wobec Kerrego-Cohena są stawiane przez ultra-ekstremistyczny prawicowych syjonistów, którzy są zdenerwowani, iż bardziej „umiarkowani” syjoniści chcą nieco zmiękczyć ich wizerunek.

Innymi słowy, ten „konflikt” zachodzi między jedną grupą ekstremistów, którzy są przeciwko jeszcze bardziej radykalnej grupie ekstremistów – podczas gdy ich wspólna idea – żydowska supremacja – nigdy nie będzie zaprzeczana.

Brat Johna, Cameron ożenił się z żydówką i stali się praktykującymi żydami.

Na podstawie: http://davidduke.com/us-secretary-state-kerry-cohen-family-jews/

Opracował: Girion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *