Strona główna > Świat > Ultrafioletowy robot zabija ebolę w 2 minuty, dlaczego nie ma go każdy szpital?

Ultrafioletowy robot zabija ebolę w 2 minuty, dlaczego nie ma go każdy szpital?


(NaturalNews) Kiedy szczepionkowcy i firmy farmaceutyczne spieszą się by zainterweniować na rynku lekami mogącymi zatrzymać pandemię eboli, w tej chwili już jest dostępna technologia, która zabija ebolę w 2 minuty w szpitalach, punktach kwarantanny, biurach handlowych, a nawet w szkołach publicznych.

a

Nazywa się on Xenex Germ-Zapping Robot, i wymyślił go zespół lekarzy z Teksasu w ich firmie w San Antonio. (Nie, nie zapłacono mi bym o tym napisał. Piszę to dlatego, że ta technologia wydaje się być opłacalnym wynalazkiem ratującym życie.)

The Xenex Germ-Zapping Robot wykorzystuje pulsacyjne światło UV generowane przez ksenon by osiągnąć to co firma nazywa „zaawansowanym oczyszczaniem środowiska w zakładach opieki zdrowotnej”. Ponieważ światło UV niszczy integralność RNA tworzącego wirusy, to je zabija. (Wirusy nie są naprawdę żywe w pierwszej kolejności, z technicznego punktu widzenia, więc poprawnym określeniem jest to iż są „niezdolne do życia”.)

Ebola, jak większość innych wirusów, zostaje szybko zniszczona przez światło UV. To dlatego lubi szerzyć się w ciemnych miejscach, do których nie dochodzi światło słoneczne. (Pomyślmy o niej jak o „wampirze” żywiącym się ludzką krwią, a unikającym światła słonecznego…) Robot Xenex niszczy ebolę na powierzchniach już w 2 minuty, światłem UV o specyficznej długości fal, w koncentracjach 25.000 razy wyższych niż światło naturalne.

Roboty te już są w 250 szpitalach i ich ilość wzrasta. . .

Cena około $100.000. Typowe pomieszczenie szpitalne oczyszcza w 10 minut.

Ultraviolet light robot kills Ebola in two minutes; why doesn’t every hospital have one of these?

Źródło: http://www.naturalnews.com/047216_Ebola_contamination_Xenex_ultraviolet_light.html#ixzz3FvAjPV82

Mike Adams 11.10.2014, tłum. Ola Gordon.

Fragment.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *