Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Uliczni głosiciele Słowa Bożego aresztowani z aplauzem motłochu

Eurosodoma – Uliczni głosiciele Słowa Bożego aresztowani z aplauzem motłochu

W środę na ulicy miasta Bristol (Wielka Brytania), z towarzyszeniem wiwatującego i rozradowanego tłumu, policja aresztowała czterech ulicznych głosicieli Słowa Bożego za zakłócanie porządku publicznego czyli za „zachęcanie ludzi do poddania się Bogu i przestrzegania Jego Przykazań”.

a000

Incydent wydarzył się kiedy miejscowy mieszkaniec Mike Overd, wygłaszał kazanie na otwartym powietrzu, przed bristolskim centrum handlowym, podczas gdy inni jego towarzysze prowadzili rozmowę z przechodniem i trzymali transparenty z ewangelicznymi cytatami.

Niektórzy z tych, którzy przyłączyli się do Overda, w jego akcji ewangelizacyjnej, byli obywatelami amerykańskimi odwiedzającymi Wielką Brytanię w celu podzielenia się Ewangelią.

„Celem rodzaju ludzkiego jest oddawanie czci Bogu i wielbienie Go” – takie były słowa Overda w jego kazaniu, zgodnie z nagranym materiałem z jego zatrzymania.

„Trzeba bardziej słuchać Boga i przestrzegać Jego przykazań. Dawniej nienawidziłem Jego przykazań i pamiętam jakie to jest samopoczucie – to jest jak walenie głową w mur”.

Kilka sekund później do Overda zbliżył się policjant, który polecił mu opuszczenie tego terenu.

„Słuchaj, wywołujesz tu zakłócenia porządku publicznego” – powiedział policjant. „Nie jesteś tu mile widziany” –  dodał.

„Do domu! Do domu!” – skandowało kilku mężczyzn stojących w pobliżu. Policjant ostrzegł Overda, że jeżeli nie zaprzestanie swojej akcji to zostanie aresztowany.

„Albowiem Bóg tak umiłował świat, chłopaki, że Syna swojego jednorodzonego dał” – odpowiedział Overd, nie wykonując polecenia funkcjonariusza. W związku z tym funkcjonariusz chwycił natychmiast Overda i odciągnął go na bok. Motłoch klaskał i entuzjastycznie wiwatował!

aa

VIDEO: http://www.bristolpost.co.uk/8203-watch-as-bristol-street-preachers-are-arrested-in-front-of-cheering-shoppers/story-29486999-detail/story.html

Za: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/street-preachers-arrested-uk-front-cheering-crowd/#.V4B6GNSLRkg

Data publikacji: 8.07.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *