Strona główna > Świat > Uleciała dusza do raju! Rodzina prezydencka zaznaczyła koniec kampanii wyborczej skandalikiem

Uleciała dusza do raju! Rodzina prezydencka zaznaczyła koniec kampanii wyborczej skandalikiem

Źródło: http://www.3rm.info/22090-poneslas-dusha-v-raj-prezidentskoe-semejstvo.html

Data publikacji: 8.03.2012

Tłum. RX

Prawiesławne preżydenctwo eFeRji. Mendel + Linnik = nowy miot chazarokracji

Żona Miedwiediewa (Mendel) i czystej krwi żydówka Swietłana Linnik decydując się wreszcie na odpoczynek „po carsku”, poleciała w przeddzień do włoskiego kurortu popić mineralnych wód leczniczych. W tym celu zajęto cały pięciogwiazdkowy hotel „Grand Hotel La Pace” w Monte Cattini, dokąd 6 marca wyleciała „caryca Swietłana” w towarzystwie 30 ochroniarzy i przedstawiciela służby dyplomatycznej Federacji Rosyjskiej, ambasadora Mieszkowa. Hotel został w całości zajęty przez „panią” Miedwiediew do 21 marca.

O nagłym wyjeździe żony prezydenta Miedwiediewa „do wód” opowiedział na swoim blogu Andriej Malgin, mieszkający w Monte Cattini w sąsiedztwie „Grand Hotel La Pace”.

Ambasador Mieszkow osobiście przygotowywał hotel do wizyty. Przez kilka dni  przyjeżdżał do hotelu żeby dopilnować osobiście wszystkich detali dotyczących przyszłego popasu najjaśniejszych gości, włącznie z menu restauracji. Restauracja, nawiasem mówiąc, także przez kilka tygodni nie będzie przyjmować gości innych niż „caryca” i jej świta.

O tym fakcie napisała także miejscowa prasa włoska w artykule zatytułowanym „Caryca w termach”. Wizyta Miedwiediewej nie umknęła także uwagi miejscowym władzom.

„Próbował ją odwiedzić ze słowami powitania mer miasta ale „caryca” na razie go nie przyjęła”- powiedział Malgin. Prasę włoską jak i rosyjskich blogerów zdumiały oszałamiające potrzeby żony prezydenta Federacji Rosyjskiej. W tym samym hotelu, ale dużo skromniej, zatrzymywał się brytyjski premier Tony Blair, ukraiński prezydent Kuczma i inni.

 

„Caryco-artystka” Linnik, żona Mendela zwanego Miedwiediewem, towarzysza w biznesie wybitnego wybawcy rossijanii Szełomowa-Putina.
Chazarska szajka pozuje do histerycznego zdjęcia.
Nadwiślańska „królowa”-preżydentka Rojer-Komorowska i „caryca” preżydentka rossijańska Linnik-Miedwiediew.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.