Strona główna > Zdrowie > Ukryte EMFy smażą naszą tarczycę

Ukryte EMFy smażą naszą tarczycę

(Stephanie A. Buist)  Wiele osób nie wie co to jest, ale uważam, że wkrótce będziemy zmuszeni dowiedzieć się więcej niż kiedykolwiek chcieliście o tym wiedzieć. Stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. Mogą wywoływać objawy choroby u niemowląt, dzieci i dorosłych. Najbardziej zagrożone są osoby o niskiej odporności.

a

Osoby wrażliwe na EMFy mogą odczuwać następujące objawy:

 • Kłopoty z układem nerwowym – zaburzenia snu, zmęczenie, roztrzęsienie
 • Bóle mięśni
 • Pieczenie oczu i pogarszający się wzrok
 • Mrowienie i pieczenie skóry wraz z niewyjaśnioną wysypką
 • Zamulony mózg
 • Poczucie depresji i / lub niepokoju
 • Kłopoty z uchem, nosem, gardłem i trawieniem
 • Bezpłodność
 • Narażenie na EMFy powiązano z białaczką, rakiem piersi i innymi skupiskami raka.

Czym dokładnie są EMFy = pola elektromagnetyczne?

Pola elektromagnetyczne to obszary energii, które otaczają urządzenia elektroniczne. Zdaniem WHO pola elektryczne są produkowane przez różnice napięcia i pola magnetyczne kiedy przepływa strumień energii. Te pola elektromagnetyczne wpływają na nasz organizm, gdyż mamy własne reakcje elektryczne w systemie nerwowym, mózgu, sercu i systemie trawiennym. Dlatego stałe narażanie na EMFy wywołuje niekorzystne zmiany. W ciemnym polu mikroskopijnym możemy faktycznie dostrzec degradację komórek, kiedy są narażone tylko na minutę lub dwie na EMFy. Poniżej video pokazujące narażenie komórek na Mądry / Inteligentny Licznik (Smart Meter).

Jakie są źródła EMFów?

Mówiąc prostym językiem, EMFy biorą się z elektryczności:

 • Domy – kuchenki mikrofalowe, telewizory, komputery, kontakty ściemniające, telefony DECT bezprzewodowe, komórki, monitory dla niemowląt, suszarki do włosów, koce elektryczne i WiFi
 • Biura – komputery, światło fluorescencyjne lub halogenowe, faksy, fotokopiarki, skanery, komórki i WiFi
 • Wokół domów – linie elektryczne (wysokiego napięcia albo wysoko albo zakopane w ziemi), transformatory, (szare cylindry podniesione na słupach wyglądające jak kosze na śmieci), podstacje elektryczne, wieże telefonii komórkowej, miasta zapewniające internet bezprzewodowy na obszarze miasta (WiFi) i mądre liczniki
 • Samoloty – posiadają teraz WiFi na pokładzie, co stanowi stałe narażanie dla pasażerów.

Skoro już wiemy czym jest EMF, to co ma ono wspólnego z tarczycą?

W ciągu dnia jesteśmy narażeni na to promieniowanie i nikogo ze służby zdrowia nie wydaje się to obchodzić. I nikt o tym nie mówi. Nasze dzieci narażane są 100 milionów razy bardziej niż narażeni byli nasi dziadkowie. Akumulacja zanieczyszczeń elektromagnetycznych na jakie są narażone spowalnia działanie tarczycy, co można wiązać z ADD / ADHD, depresją, zmęczeniem i nadwagą. Ale wielu lekarzy nie szuka tego jako powodu, tak u dzieci jak i u dorosłych, a zamiast tego dodają ADD i leki antydepresyjne.

Izraelscy naukowcy teraz uważają, że znaleźli link między EMF i rakiem tarczycy. Jest to forma raka którą ja miałam. Nie będę cieszyć się i udawać, że jest to jedyny problem. Inne czynniki takie jak niski poziom jodu i selenu w naszej glebie i żywności, razem z toksycznym narażaniem na halogeny również odgrywają rolę. To może być przysłowiowa słomka, która łamie grzbiet wielbłąda. Są tacy, którzy uważają, że narażenie na promieniowanie sprawia, że ​​rak tarczycy ulega pogorszeniu, gdy jest już zdiagnozowany.

Na portalu L-Com można zobaczyć, że są anteny komórkowe [cellular antennas] działające na częstotliwości 900 MHz. Ta częstotliwość uszkadza tarczycę, jak mówią PubMed study. Dalsze informacje wykazują, że przyjmowanie wit. C + E mogą chronić tarczycę przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Inne badania [Another study] wykazały, że modulowane impulsowo promieniowanie 900 MHz wywołuje niedoczynność tarczycy i apoptozę (programowana śmierć komórek) tarczycy. Wnioski płynące z badania stwierdziły: „Ogólne wyniki pokazują, że ekspozycja całego organizmu na modulowane impulsowo promieniowanie RF, podobne do tego emitowanego przez globalny systemu łączności ruchomej (GSM) telefonów komórkowych, może wywołać patologiczne zmiany w tarczycy, zmieniając jej strukturę i wzmacniając zależne od kaspazy ścieżki apoptozy”.

Nasz gatunek szybko się stacza w dół po równi pochyłej. Wszyscy kochamy nasze urządzenia elektroniczne i narzekamy gdy nie działają nasze komórki, albo nie łączą nasze tablety. Jako rozwiązanie tego, firmy komórkowe zwiększyły liczbę wież telefonicznych, umieszczając je na wieżach wodnych, placach szkolnych, budynkach kościelnych i urzędowych. Negocjują nawet z rolnikami, by umieścić je na ich polach.

Wydaje się, że nie ma żadnej ucieczki. Moja prognoza jest taka, że ​​będziemy widzieć wzrost problemów tarczycy, nowotworów i szybujące wskaźniki niepłodności. Już widzimy te rzeczy, ale teraz są one o wiele gorsze, kiedy w całej Ameryce masowo pojawiają się mądre liczniki, dodając kolejną warstwę ekspozycji. Ale inteligentne liczniki to temat na inny blog.

Hidden EMF’s Are Frying Your Thyroid Gland

Źródło: http://healthydebates.com/hidden-emfs-frying-thyroid-gland/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.