Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Ukryta symbolika w obrazie o Smoleńsku

Ukryta symbolika w obrazie o Smoleńsku

Info od zaprzyjaźnionego sojusznika, z naszej poczty. Serdeczne podziękowania dla Staszka. A303

Janusz, czytelnik Loży, zwraca uwagę na ciekawą symbolikę obrazów namalowanych na cześć ofiar zamachu smoleńskiego. Coraz wyraźniej widać, że dla celów polaryzacji polskiego społeczeństwa i totalnego jego skłócenia, masoneria i inne tajne stowarzyszenia obsadziły stanowiska zarówno w obozie rządowym/establishmentu jak i opozycyjnym/narodowym.

a

Janusz

Ukazał się temat na wp 23.04.2012, link poniżej:

http://wiadomosci.wp.pl/gid,14420151,kat,1342,title,Szokujacy-obraz-o-Smolensku,galeria.html

Obraz Smoleńsk na pierwszy rzut jest dziwny, sam w sobie przedstawia na dole brać masońską ubraną w białe koszulki, mają wyrwane serca co oznacza utratę bliskich, rodziny braci (tych poległych w Smoleńsku). Z boku powyżej jest umieszczona postać, według mnie wygląda jak Jezus, leżący głową w dół, bo jak zawsze pohańbić Jezusa to ich ulubiony rarytas. Ta babeczka przerażona przedstawia kobietę która utraciła coś (autorowi malowidła chodzić może o utratę dzieci – dziecka) czyli jest to wdowa, ma barwy niebieskie tak jak malują szaty niebieskie Izydzie w katolickich Kościołach.

Więcej szczegółów tego dzieła zostawiam do analizy.

Autor tego malowidła jest na pewno masonem i może należeć do “Loży Wdowa” jak jego kompan Czesław Dźwigaj i jego szatańskie dzieło “Beskidzka Golgota”, ale jest to inny temat.

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala/1,97925,6953500,_Ta_droga_krzyzowa_to_dzielo_szatana_.html

a

Warto się tym zainteresować.

Inna bajka to odwracanki i układanki obrazka typu odwrotność w lustrze, a więc gdy obraz obetnie się w programie graficznym w połowie chociażby, to co zostanie powieli się i połączy z pierwowzorem wtedy można uzyskać ciekawe wiadomości wizualne. Obrazki które zamieszczam zrobiłem na biegu, bez większego analizowania widać konkrety.

Na obrazku “odwr_r_dowgiallo” odwróconym w prawo widać w środku feniksa startującego do lotu, co oznaczać może odrodzenie się masonerii lub inne straszne licho. Nad feniksem jest głowa sowy i resztę zostawiam do analizy.

a

Obrazek “odwr_l_dowgiallo” odwrócony w lewo i złączony przedstawia demona siedzącego w stanie medytacji, może to być baphomet, można zauważyć wyraźny wyraz paszczy, znak na czole. Poniżej jest łono kobiece, czyli rozwarta wagina, która wygląda na pustą. Może to oznaczać że antychryst się narodził, lub dopiero się ma narodzić. Z antychrystem skojarzenie może dać ta postać przedstawiająca (według mnie) Jezusa, celowo odwróconego głową w dół.

a

Na koniec bez żadnej obróbki i fotomontażu przedstawia obraz a nad nim trójkącik z promyczkami.

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.