Strona główna > Rosja > Ukry zaatakowały Doniecką Republikę Ludową huraganowym ogniem

Ukry zaatakowały Doniecką Republikę Ludową huraganowym ogniem

Huraganowy ogień…siły zbrojne Ukrainy wystrzeliły na Doniecką Republikę Ludową tysiące pocisków artyleryjskich. Artyleria Sił Zbrojnych Ukrainy w Doniecku podziurawiła jak sito samochód z trojgiem dzieci…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, tak oto z błogosławieństwem biskupów i kapłanów Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu żydobanderowscy oprawcy bezlitośnie rozstrzeliwują donbaskich cywili,  kobiety, dzieci i starców, z użyciem armat i rakiet.

Biada-metropolito Awgustinie (Markiewiczu) i zwierzchniku Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, metropolito Onufriju, którzy obchodzicie swój dzień urodzin, wy z pewnością bardzo jesteście dumni z sukcesów waszych podopiecznych oprawców z Sił Zbrojnych Ukrainy. Wy świętujecie wasze dni urodzin a w Donbasie za waszym błogosławieństwem giną dzieci! Co za zdradliwość i hańba! Oby was Bóg pokarał!

a9

——————————————————————————————————————————

W ciągu ostatniej doby Siły Zbrojne Ukrainy wystrzeliły na przyfrontowe obszary Donieckiej Republiki Ludowej ponad dwa tysiące pocisków. Takie liczby zostały podane rankiem 6 listopada przez szefa Przedstawicielstwa Donieckiej Republiki Ludowej przy Wspólnym Centrum ds. Kontroli i Koordynacji Trybu Przestrzegania Zawieszenia Ognia (SCKK), Rusłana Jakubowa.

a8

„Ogólna ilość wystrzelonych przez Siły Zbrojne Ukrainy pocisków na terytorium Donieckiej Republiki Ludowej ciągu ostatniej doby wyniosła 2126 sztuk” – cytuje Jakubowa Doniecka Agencja Informacyjna.

Pod zmasowany ogień ukraińskiej artylerii dostały się przyfrontowe osiedla na kierunku donieckim i północna część stolicy Donieckiej Republiki Ludowej a także stacja oczyszczania Wierchniekalmiusskaja.

Wieczorem 5 listopada sytuacja w Donieckiej Republice Ludowej uległa dramatycznemu zaostrzeniu, Siły Zbrojne Ukrainy skierowały na zamieszkałe miejscowości huraganowy ogień, wykorzystując do ostrzału stolicy DNR i osiedli ciężką artylerię klasyczną i artylerię rakietową.

ARTYLERIA SIŁ ZBROJNYCH UKRAINY PODZIURAWIŁA NA SITO SAMOCÓD Z TROJGIEM DZIECI.

Wczoraj pod ogień ukraińskich okupantów dostał się samochód w którym znajdowało się troje maleńkich dzieci. Zanim rozpoczął się intensywny ostrzał rodzina z trojgiem dzieci z budionnowskiego rejonu Doniecka wyruszyła w gości do krewnych w kijowskim rejonie. W drodze samochód trafił pod ostrzał i dosłownie został podziurawiony odłamkami jak sito. Jedynie cudem pasażerowie samochodu ocaleli. 

„Chrześniaczka przyjechała do mnie, z dziećmi,  z budionowskiego rejonu. Po wybuchu pocisku dzieci schowały się w piwnicy” – opowiada mieszkanka kijowskiego rejonu, który wczoraj był ostrzeliwany przez kijowskich okupantów.

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/69448-shkvalnyy-ogon-vsu-vypustili-po-dnr-tysyachi-boepripasov-artilleriya-vsu-izreshetila-mashinu-s-tremya-detmi-v-donecke-video.html

Data publikacji: 6.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.