Strona główna > Świat > Ukraina > Ukro-holocaust…Żydobanderowcy chcą wprowadzić odpowiedzialność karną za poniżanie majdanu

Ukro-holocaust…Żydobanderowcy chcą wprowadzić odpowiedzialność karną za poniżanie majdanu

To właśnie Zorian Szkiriak mówił o konieczności blokowania na Ukrainie rosyjskich sieci społecznościowych ВКонтакте” i „Одноклассники” co i Walcman-Poroszenko uczynił.

Stało się wiadomym , że doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy, Zorian Szkiriak, wypowiedział się co do tego, że trzeba wprowadzić odpowiedzialność karną za to, że poniża się euromajdan.

a0

Podkreślmy, że teraz ukraińscy urzędnicy i przedstawiciele organów siłowych nazywają euromajdan nie inaczej jak „rewolucją godności”, która miała miejsce dzięki „krwi ukraińskich patriotów”.

„Istnieje głębokie przekonanie, że za znieważenie i krytykę rewolucji godności już dawno powinna być wprowadzona odpowiedzialność karna.” – powiedział Szkiriak. „Zbyt wysoka cena była zapłacona za to zwycięstwo, cena życia ludzkiego, krwi ukraińskich patriotów.”

Co prawda on nie wyjaśnił jak długie pozbawienie wolności będzie groziło osobie, która zdecydowała się krytykować „rewolucję godności”. Za to Szkiriak zauważył, że „obecnie niektórzy właściciele stacji telewizyjnych prowadzą absolutnie antypaństwową działalność.”

Wcześniej informowano o tym, że ukraińska partia „Narodnyj Front” wniosła propozycję ażeby dla tych, którzy „publicznie poniżają rewolucję godności i wydarzenia euromajdanu” została ustanowiona odpowiedzialność karna.

Za: http://3rm.info/main/69684-ukroholokost-zhidobanderovcy-hotyat-vvesti-ugolovnuyu-otvetstvennost-za-oskorblenie-evromaydana.html

Data publikacji: 5.12.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *