Strona główna > Rosja > ” UKRIANA ” – Książka prawosławnego pisarza Jurija Worobiewskiego o ukraińskim opętaniu

” UKRIANA ” – Książka prawosławnego pisarza Jurija Worobiewskiego o ukraińskim opętaniu

Znany, znakomity, prawosławny pisarz i publicysta rosyjski, Jurij Worobiewskij, przedstawił w 2014 roku swoją nową pracę poświęconą wydarzeniom na Ukrainie, którą znamiennie zatytułował ” UKRIANA „.

a2

Książki i filmy Jurija Worobiewskiego stały się w Rosji, w latach 90-tych XX wieku, dla ludzi poszukujących ukrytej prawdy, prawdziwym łykiem świeżego powietrza. Będąc jednym z założycieli czasopisma „Russkij dom”, stał się on nieomal pierwszą osobą, która za pośrednictwem mediów, zaczęła mówić o wpływie tajnych, religijnych sekt i stowarzyszeń na światową politykę i historię, zaczął mówić i pisać o okultystycznym charakterze licznych wydarzeń politycznych oraz o wielowiekowej wojnie prowadzonej przez światowe elity przeciwko ruskiej cywilizacji.

Przy czym robił to na bardzo dobrym poziomie poprzez realizację interesujących filmów i poprzez wydawanie książek. I to w czasach kiedy samo pojęcie „ruski” próbowano wymazać i zastąpić je słowem „rossijański”.

Szczególnie głośny wydźwięk miał jego film o rytualnym mordzie popełnionym na carskiej rodzinie, zatytułowany „Włast' carskaja”, który to film był wielokrotnie emitowany przez różne stacje telewizyjne. Dlatego jest to okazja i satysfakcja dla nas żeby umożliwić Jurijowi Worobiewskiemu opowiedzenie o jego książce ” UKRIANA „, poświęconej krwawym wydarzeniom na Ukrainie w 2014 roku. Książka nosi tytuł ” UKRIANA ” i opowiada się w niej o „krainie starożytnych ukrów” (to oczywiście ironia – tłum.).

Pisarz przedstawia wydarzenia i obecną sytuację na Ukrainie w aspekcie transcendentalnym, duchowym, sugeruje wręcz wpływ sił demonicznych na kierunek ruchu wydarzeń politycznych. Wspomina także minione, tragiczne wydarzenia historyczne takie jak masowe mordy dokonywane przez ukraińskich szowinistów i nazistów na przedstawicielach innych narodowości, zwłaszcza na Polakach. Słowa Jurija Worobiewskiego warte są wysłuchania w celu lepszego zrozumienia przerażających wydarzeń na Ukrainie ale w wymiarze duchowym i religijnym, z prawosławnego punktu widzenia. ” UKRIANA ” to kraj ciemności.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=Lw0VlXSpNm0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.