Strona główna > NWO > Ukraińskie judeje podnoszą wrzask „giewałt”

Ukraińskie judeje podnoszą wrzask „giewałt”

a0,02Ukraińskie judeje podnoszą wrzask „giewałt”. Berkut nienawidzi żydów! Z powodu zamieszek w Kijowie, postanowiono nie obchodzić międzynarodowego dnia pamięci ofiar holokitu. Imprezę zaplanowano na 27 stycznia w synagodze Brodskiego jednakże organizatorzy zrezygnowali z jej przeprowadzenia z powodu konieczności wzmocnienia środków bezpieczeństwa, donosi NEWSru.ua, powołując się na gazetę „Kijew jewriejskij” (żydowski Kijów). „Organizatorzy poinformowali na początku, że ze względu na konieczność wzmocnienia środków bezpieczeństwa, żeby wejść na wieczór pamięci, konieczne będzie posiadanie przy sobie identyfikacyjnego dokumentu tożsamości. A później całkowicie zrezygnowali z przeprowadzenia ceremonii”- zauważa się w doniesieniu. W zaplanowanej wcześniej imprezie planowali swój udział dyplomaci, deputowani Knesetu i Rady Najwyższej, więźniowie getta i obozów koncentracyjnych, przywódcy gmin żydowskich a także dziennikarze. Ponadto przedstawiciele żydowskiej społeczności poskarżyli się na antysemickie ataki ze strony funkcjonariuszy Berkutu. Jak donosi NEWSru.ua Izrael, ukraińska organizacja społeczna „Ukraińska niezależna rada żydówek” i gazeta „Kijew jewriejskij”, skierowali do prezydenta Ukrainy, Wiktora Janukowycza i szefa MWD, Witalija Zacharczienko, list otwarty z protestem przeciwko artykułom publikowanym przez Berkut na facebooku Berkuta. „Jesteśmy oburzeni faktem, że strona „Berkut-Ukraina” w sieci facebook, informacyjne wsparcie oddziałów Berkut, jest w istocie koncentracją zajadłego antysemityzmu i ekstremizmu. Przedstawicielstwo Berkuta na Facebook.com obfituje w materiały o żydowskim pochodzeniu i związkach z żydami przywódców opozycji, Julii Timoszienko, Witalija Kliczko, Arsienija Jacieniuka i Oleha Tiahniboka”- pisze się w liście. 

(A czy to nie jest prawda? Tak właśnie jest a nie inaczej. Na czele wszystkich prowokacji, wśród finansistów i organizatorów przewrotu państwowego, wśród właścicieli ukraińskich mediów, wszyscy praktycznie są żydami. To dlaczego się oburzać jeżeli to jest, jak to się mówi „strzał w dziesiątkę”?)

„Żydzi to pomagierzy nazistów, żydzi służyli w Wehrmachcie, Luftwaffe i w Krigsmarine, żydzi to kolaboranci, syjoniści to poplecznicy Hitlera, nazistowsko-syjonistyczne godło” i inne takie tytuły zapełniają strony ukraińskiego Berkutu (…) Ten materiał o związku nazistów i syjonistów jest publikowany wyłącznie w celach edukacyjnych!”- cytują artykuły Berkuta przedstawiciele organizacji.

a0,03

Babka Kliczkowa nazywała się Tamara Jefimowna Etinzon, dziadek Julii Timoszienko to był Abram Kelmanowicz Kapitelman, babka przywódcy partii „Swoboda” nosiła prawdziwie ukraińskie nazwisko „Frotman”, matka Krolika Sieni Jacieniuka to Maria Grigoriewna (de domo Bakai) należy do starego judejskiego rodu, który wydał jednego z największych talmudystów, rabina Bakai. Oligarcha Poroszienko przy narodzeniu nazywał się Walcman, Łucienko posiada paszport izraelski, były mer Odessy, prawa ręka Kliczko, to żyd Eduard Josifowicz Gurwic.

TO WSZYSTKO PRZEZ ZUPEŁNY PRZYPADEK TAK SIĘ ZBIEGŁO

a0,04

Na Majdanie stary żyd mówi do młodego:

-Widzisz trzech herosów? Tenże Jacieniuk-żyd!

A Witalka-Etinzon, w boksie on jest drugi Kobzon!

Tiahnibok, po twarzy widać, że także je macę!

Za: http://3rm.info/42985-evrei-ukrainy-podnyali-gevalt-berkut-nenavidit-evreev.html

Data publikacji: 25.01.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.