Strona główna > Bez kategorii > „Ukraińscy” handlarze niewolników zwiększają eksport osieroconych dzieci.

„Ukraińscy” handlarze niewolników zwiększają eksport osieroconych dzieci.

Źródło: http://3rm.info/31677-rabotorgovcy-ukrainy-uvelichivayut-eksport-detey-sirot-v-ssha.html

Data publikacji: 03.01.2013

Tłum. RX

hand

 

Po tym jak Rosja zakazała adopcji rosyjskich sierot przez obywateli USA to Ukraina z radością postanowiła wypełnić lukę na tym „rynku” handlu niewolnikami swoimi dziećmi.

Rząd Ukrainy liberalizuje warunki adopcji sierot przez cudzoziemców. Ministerstwo Polityki Społecznej Ukrainy (minister Natalia Koroliewskaja wcześniej dostawała swoją „kasę” z węglowych „wykopków” a teraz będzie miała swój „szmal” z handlu dziećmi. Organy dziecięce są teraz w cenie!) przedłużyło terminy przyjmowania wniosków o adopcję ukraińskich dzieci przez cudzoziemców. Według rozporządzenia Ministerstwa od tej chwili przyjmowanie wnioskodawców będzie się odbywało w okresie od trzeciego poniedziałku stycznia (wcześniej od pierwszego poniedziałku lutego) do 31 marca a także od drugiego poniedziałku października do 10 grudnia (wcześniej do 30 listopada).

Reszta okresów pozostaje bez zmian czyli od drugiego poniedziałku kwietnia do 30 czerwca i od drugiego poniedziałku lipca do 30 września. W piątek w Rosji prezydent Władimir Putin podpisał ustawę, która w odpowiedzi na przyjętą w USA „ustawę Magnitskiego”, wprowadziła zakaz adopcji rosyjskich sierot przez obywateli USA. Na telewizyjnym kanale NTN europoidy niejednokrotnie propagowały właściwość handlu dziećmi, argumentując w ten sposób, że na nasze dzieci jest popyt co oznacza, że trzeba je sprzedawać. Otóż okazuje się wreszcie jakie to „ogólnoludzkie” wartości przyniósł nam Zachód…Czy to jest marzenie wszystkich zwolenników wstąpienia Ukrainy do Unii Europejskiej?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.