Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – żydomasońskie znaki na pieniądzach

Ukraina – żydomasońskie znaki na pieniądzach

Czy żydomasoneria wywiera wpływ na ludzi poprzez pieniądze?

a1

Amerykańskie i ukraińskie banknoty pokryte są okultystyczno-satanistycznymi symbolami. Gazeta „Krymskij Tieliegraf” wspólnie z dziennikarzami telewizji ITW spróbowała się dowiedzieć dlaczego na ukraińskim banknocie o nominale 500 hrywien umieszczono wszystkowidzące oko a na banknocie o nominale 20 hrywien umieszczono satanistyczny symbol-gest „mano cornuto”. Czym się kierują „wielcy” tego świata zamawiając druk pieniędzy i bicie monet z takimi diabelstwami?

„ZŁO” na hrywnie

Najbardziej interesującymi ukraińskimi banknotami, z punktu widzenia symbolizmu, są banknoty o nominale 20 i 500 hrywien. Na rewersie banknotu o nominale 20 hrywien, edycji 2003 roku, przedstawiony jest jeden z posągów wieńczących budynek Lwowskiej Opery.

Oryginalny posąg dzierży w rękach gałąź palmową, symbol chwały, a dłonie posągu wyglądają najzupełniej normalnie, jak u człowieka trzymającego coś po prostu, na banknocie natomiast palce jednej z rąk posągu demonstrują starożytny gest magiczny „il cornuto” (mano cornuto), którym okultyści pozdrawiają się i wzywają siły nieczyste.

A tak na marginesie, we współczesnym świecie tak zwany obecnie „kozioł” (il cornuto) stał się popularny wśród młodzieży, która w przeważającej większości uważa, że ten symbol jest dość młody i wywodzi się ze środowiska rock’n’roll.

I nawet liczba palców na nogach posągu to nie 10 a 8, zgodnie z regułami symboliki rzeźbiarskiej może oznaczać, w założeniu, nieskończoność czegoś. Jaką akurat nieskończoność w tym kontekście może oznaczać ten symbol to nietrudno zgadnąć. I oczywiście nie można zignorować samego najsłynniejszego, w aspekcie symboliki, banknotu o nominale 500 hrywien.

a0

Na rewersie wszystkowidzące oko w piramidzie, symbol władzy Lucyfera nad światem.

Po „rewolucji pomarańczowej” na wszystkich ukraińskich monetach, na stronie godła, pojawiła się żydomasońska lilia. A na banknocie o nominale 500 hrywien znajduje się duży, żydomasoński symbol wszechwidzącego oka, symbol władzy Lucyfera nad światem.

Ernst Charłamow, biznesmen, stwierdził: „Panowie, jak bardzo trzeba być naiwnym żeby mówić o tym, że prezydent Ukrainy oszalał. Ukraińskie przywództwo, niestety, ma mózgi bardzo zdrowe. I oni wiedzą świetnie co robią.

I dopóki będziemy uważać, że oni są glupi i wszystkie nieszczęścia naszego narodu wyjaśniane są ich błędami i niedociągnięciami to nic się nie zmieni. Oni dalej będą wodzić nas za nos a my będziemy dawać im „jeszcze jedną szansę” bo może nagle „zmądrzeją”.

Niestety, wszystko jest coraz bardziej poważne. Po „rewolucji pomarańczowej” na wszystkich ukraińskich monetach, na stronie godła, pojawiła się żydomasońska lilia. A na banknocie o nominale 500 hrywien znajduje się duży, żydomasoński symbol wszechwidzącego oka.

Niestety, „pomarańczowe przywództwo” Ukrainy realizuje skrupulatnie opracowane plany globalnej polityki światowej loży żydomasońskiej i stojących za nią sił, plany skierowane przeciwko państwom słowiańskim w ogóle i przeciwko własnemu narodowi.

Dopóki tłum szarpany jest emocjami i przekleństwami to dopóty zakulisowi gracze robią swoją robotę i szczują na siebie bratnie narody. O narodzie, oczekuj dalej od nich wolności, demokracji i lepszego życia! Nadzieja umiera ostatnia”.

a1,0

Na podstawie: http://ktelegraf.com.ru/5544-masony-vliyayut-na-lyudej-cherez-dengi.html

http://x-true.info/229-masonskie-znaki-na-dengah-ukraina.html

Opracowanie: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.