Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – żydo-faszyści podrzynają gardła (video)

Ukraina – żydo-faszyści podrzynają gardła (video)

a2Ukraina – żydo-faszyści podrzynają gardła. 

Zabierzcie dzieci! Oglądać mogą tylko mężczyźni i prawdziwi wojownicy! Banderowcy i bojówkarze „Prawego Sektora) na Ukrainie rżną przed kamerą gardło pracownika MWD!

Tak właśnie oni zamierzają uczynić ze wszystkimi pracownikami MWD, Sokoła, Berkuta, z żołnierzami i oficerami armii ukraińskiej, wojsk wewnętrznych, którzy nie chcą poprzeć przestępczej władzy i nie zgadzają się wypełniać przestępczych rozkazów Turczinowa i Awakowa w sprawie eksterminacji cywilnej ludności w miastach i wioskach wschodniej Ukrainy.

Drodzy współbojownicy!

Roześlijcie ten link do tego video z tymi zbrodniami kijowskiej junty pod wodzą Turczinowa-Jacieniuka-Awakowa do wszystkich zachodnich gazet i na adresy wszystkich europosłów i członków ONZ, PACE i OBWE. Roześlijcie i do wszystkich elektronicznych skrzynek pocztowych wszystkich posłów w Brukseli i do wszystkich parlamentów narodowych krajów europejskich a także do Kongresu USA. Niechaj oni popatrzą swoimi oczyma co czynią zbrodniarze, których oni przygotowali, przeszkolili, pomogli zdobyć władzę i których chronią. Przetłumaczcie i prześlijcie ten link do tego materiału do wszystkich grup i sieci społecznościowych, gdzie tylko to możliwe. My także to zrobimy. Niech ludzie na całym świecie, włącznie z Bułgarią, Serbią, Słowenią, Czarnogórą i we wszystkich słowiańskich krajach, zobaczą prawdę na swoje oczy. Niech sami popatrzą jak bojówkarze żydo-faszystowskiej junty, która zdobyła władzę w Kijowie, rżną gardła i głowy pracowników MWD Ukrainy. Tak więc marionetki Syjonu, które zbrodniczo zdobyły władzę w Kijowie, zamierzają z ich pomocą wyrżnąć i eksterminować całą ludność południowo-wschodniej Ukrainy! Już nadszedł czas dla nas wszystkich aby w końcu otworzyć oczy i chwycić za broń w całym słowiańskim świecie przeciwko faszystom. Nadszedł czas aby własnymi rękoma przepędzić od władzy wszystkich tych eurosodomitów i polityków, którzy starają się rzucić nas wszystkich na śmierć dla dobra światowych spiskowców NWO i żydowskich bankierów.

Wstawaj Kraju ogromny! Wstawaj jasna Rosjo. Żydo-faszystowska junta zbrodniarzy i tchórzliwych szakali NATOwskich wojsk będą zmiecione ze świętej ziemi trójjedynego i niepodzielnego słowiańskiego ludu i na zawsze zostaną wyrzucone na śmietnik historii!

Prawda i Bóg po naszej stronie a zwycięstwo będzie nasze!

Chwała wielkiemu i niezwyciężonemu światu słowiańskiemu!

Ojczyzna i wolność albo śmierć naszym wrogom!

UWAGA! PONIŻEJ LINK DO VIDEO!

http://3rm.info/45966-uberite-detey-smotret-tolko-vsem-muzhikam-i-nastoyaschim-voinam-banderovcy-i-boeviki-pravogo-sektora-na-ukrayne-rezhut-pered-kameroy-gorlo-sotrudnika-mvd-video.html

Data publikacji: 18.04.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.