Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Żydo-banderowiec Kołomojskyj płaci za zabójstwa (video)

Ukraina – Żydo-banderowiec Kołomojskyj płaci za zabójstwa (video)

Ukraina – Żydo-banderowiec Kołomojskyj płaci za zabójstwa dziennikarzy i powstańców pospolitego ruszenia. Opowieść jeńca (video). 

Gubernator obwodu dniepropietrowskiego Ukrainy, żydowski oligarcha Ihor Kołomojskyj, płaci ukraińskim bojówkarzom po 50 tysięcy dolarów za zniszczenie sprzętu wojskowego albo za zabicie dowódcy pospolitego ruszenia, po 100 tysięcy dolarów za dziennikarzy, zeznał jeden z wziętych do niewoli oprawców z batalionu „Ajdar”. 

Za martwego dziennikarza 100 tysięcy dolarów. Zeznanie najemneggo zabójcy pracującego dla oligarchy Kołomojskiego.
Za martwego dziennikarza 100 tysięcy dolarów. Zeznanie najemneggo zabójcy pracującego dla oligarchy Kołomojskiego.

Powstańcy Donbassu wzięli do niewoli kilku oprawców z batalionu „Ajdar”. Według słów jednego z ujętych oprawców, za zabójstwa ludzi wypłacano im niezłe premie, przekazuje NTV. Dlatego staje się już jasne dlaczego do tej jednostki weszło tylu moralnych zwyrodnialców pragnących sobie dorobić. Pojmany oprawca przyznaje, że on sam nie zdążył pożywić się na czyjejś rozpaczy, wstąpił w szeregi nazistowskiej gwardii niedawno. Ale współtowarzysze, według jego słów, zarabiali bardzo dobrze, po 3 tysiące dolarów miesięcznie. Przy czym, mówi jeniec, istnieją bardzo wyraźne reguły wypłaty premii. Tak więc, przykładowo, za zniszczenie sprzętu wojskowego albo za zabicie dowódcy pospolitego ruszenia „ajdarowcom” wypłacano po 50 tysięcy dolarów, za dziennikarza „obiecali 100 tysięcy dolarów”. Na pytanie o to kto płaci, oprawca odpowiedział krótko i jasno: „pan Kołomojskyj”. Kołomojskiego wymienia się jako jednego ze sponsorów euromajdanu. W marcu mianowano go gubernatorem obwodu dniepropietrowskiego. Według informacji medialnych finansuje on szereg formacji zbrojnych biorących udział w operacji specjalnej w Donbassie. W Rosji przeciwko Kołomojskiemu wszczęto sprawę karną za organizację zabójstw i stosowanie zakazanych środków i metod prowadzenia wojny. 2 lipca Basmański Sąd Moskwy usankcjonował zaoczne aresztowanie Kołomojskiego.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=Jn-NORuRA5U

Za: http://3rm.info/49790-zhidobanderovec-kolomoyskiy-platit-za-ubiystva-zhurnalistov-i-opolchencev-rasskaz-plennogo-video.html

Data publikacji: 7.08.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *