Ukraina – Żydo-banderowcy płacą za Striełkowa 5 milionów dolarów

Ukraina – Żydo-banderowcy wyznaczyli za głowę Striełkowa nagrodę w wysokości 5 milionów dolarów. 

a1,22

Kijów sformował brygadę Sił Specjalnych pod Żytomierzem. W składzie brygady znajduje się wielu ukro-patriotów z Dniepropietrowska, obiecano sporo pieniędzy. Są tam liczni CzWKasznicy (najemnicy z prywatnych firm wojskowych-tłum.) i byli najemnicy od których wymaga się dobrej znajomości języka rosyjskiego albo języka rosyjskiego jako języka ojczystego.

Ponadto w brygadzie jest bardzo wielu „dobrych” kryminalistów, którzy popełnili przestępstwa ciężkich obrażeń ciała i chuligaństwa przekraczające granice obrony koniecznej. Na wyposażeniu brygady znajduje się chloropikryna (gaz bojowy-tłum.) i bojowe ciecze zapalające. Ogólnie brygada nie planuje pozostać nieśmiała. Praktycznie wszyscy jej członkowie to „swidomyje” naziści albo maksymalnie zmotywowani finansowo, oni nie będą nad nikim mieć litości. Oni są przekonani, że, zdecydowanie, zdobędą Donieck. Ale w przypadku Ługańska są przekonani, że go zdobyć nie zdołają. I zachodu obwodu donieckiego także nie biorą pod uwagę.

Blitzkriegu nie będzie i nawet go nie planują. Celowo będą się ruszać powoli. Od 3 do 4 dni. Dla Kijowa to istotne ażeby Donieck uciekł do Rosji po to ażeby nie żywić i nie odbudowywać, żeby uchodźcy nie uciekali na Ukrainę i nie opowiadali jak było naprawdę z operacją antyterrorystyczną.

Za głowę Striełkowa wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 milionów dolarów. Pieniądze już czekają na koncie depozytowym. Kijów jest przekonany, że jeżeli Striełkow będzie odchodził do Doniecka to w Doniecku zdradzą go za pieniądze. Kijów w ogóle nie kontroluje Ługańska co doprowadza go do wściekłości. Dniepr aktywnie bierze udział w grze. Fiłatow to trzepaczka i pijarowska wydmuszka. Wszystkie jego zarozumiałości przeznaczone są dla Facebook’a. Dużo bardziej niebezpieczny jest Korban. Dziwne ale Kołomojskiemu i Korbanowi pokój jest niepotrzebny, pod osłoną wojny z powodzeniem kręcą interesy i mają nadzieję pożywić się na majątku Achmetowa. Dlatego Korban planuje szereg prowokacji. Jedną z nich przeciwko przedstawicielom OBWE, trasa, zasadzka, elementy sadyzmu na trupach. O wszystko, oczywiście, oskarżą „separatystów”. Drużynę Kołomojskiego mocno podpalają pieniężne zdobycze. W „Privat” sytuacja z gotówką jest skrajnie podbramkowa. Pokazują ze wszystkich sił,  że wszystko jest dobrze. Ale „pełny krach” jest już całkiem blisko.

Za: http://3rm.info/48602-zhidobanderovcy-naznachili-za-strelkova-nagradu-v-5-000-000-dollarov.html

Data publikacji: 5.04.2014

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *