Ukraina – Zginęło co najmniej 38688 napastników na Donbas

Ukraina potwierdziła śmierć co najmniej 38688 żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy. Opublikowane na Ukrainie pośrednie dane pozwalają na określenie liczby poległych po stronie zgrupowania karnego kijowskiej junty od chwili rozpoczęcia tak zwanej „Operacji Antyterrorystycznej”. Kijowski reżim w swoich łgarstwach, jak zwykle, wykłada się na szczegółach. Zresztą o wszystkim po kolei..

a1,1

Kijowski reżim aktywnie zajmuje się dezinformacją ludności i społeczności międzynarodowej a także propagandowym praniem mózgów. W tym celu tworzy on wystarczająco dużo „źródeł szumu informacyjnego” w rodzaju różnych „stowarzyszeń eksperckich”, „instytutów narodowych” i „organizacji patriotycznych”.

Zupełnie niedawno utworzony został, przez kijowski reżim, ośrodek „Słowo i czyn”, mający za zadanie emisji potrzebnych reżimowi informacji (należałoby powiedzieć dezinformacji) jak i zbieranie środków dla „dopomogi naszim chłopcam w ATO”, wyciskając te środki z ludności.

Przez tę właśnie instytucję została wydana publikacja, pośrednio, ujawniająca rzeczywiste liczby strat zgrupowania karnego od początków działań bojowych w Donbasie.

Jak widzimy, wykres pokazuje liczbę poległych ukraińskich żołnierzy przypadającą na milion ludności w podziale na obwody. Przeprowadzając proste wyliczenia matematyczne (dodając liczby w słupek) otrzymujemy, że na milion Ukraińców poległo 905,5 ludzi.

Z wykresu widać, że za podstawę przyjęto całą populację Ukrainy, włącznie z Krymem i Donbasem. No to i my, niech tak będzie, weźmiemy oficjalne dane Ukrstatu (Urząd statystyczny Ukrainy – tłum.) na poziomie 42.726 miliona ludzi.

Pomnożywszy te dwie liczby, 905,5 i 42,726, otrzymujemy liczbę poległych, która była przyjęta za podstawę do utworzenia wykresu. Jest to 38688 ludzi (plus, minus kilku ludzi w granicach błędu).

Dla porównania oficjalnie podana, przez Sztab Generalny Ukrainy, liczba strat to 1541 ludzi. Jednocześnie w internecie krążą fotografie numerowanych grobów niezidentyfikowanych żołnierzy z numerami zaczynającymi się na 6 tysięcy lub 7 tysięcy. Fotografie zostały zrobione jeszcze ubiegłego lata i  na początku jesieni.

To znaczy, że opierając się na danych tego wykresu, rzeczywista (ukrywana) liczba strat zgrupowania karnego od początku ATO jest jeszcze większa niż dane wywiadu rosyjskiego.

I jest to najbardziej prawdziwa liczba, biorąc pod uwagę zaistnienie trzech kotłów. W liczbie tych 38688 poległych są także tysiące tych, których kijowski reżim tchórzliwie i nikczemnie zapisał jako „zaginionych bez wieści” i „dezerterów” ażeby ukryć prawdziwe liczby i nie płacić odszkodowań ich rodzinom.

Jak zawsze mówiłem i dalej mówię, że prawda zawsze wypłynie na wierzch bez względu na to jak ją ukrywać. I to jest akurat taki przypadek.

a35

Alieksandr Rodżiers

Za: http://3rm.info/main/56771-aleksandr-rodzhers-ukraina-priznala-gibel-minimum-38688-voennosluzhaschih-vsu.html

Data publikacji: 6.05.2015

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *