Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Zawierucha – ukro-banderowsko-nazistowska rezunka

Ukraina – Zawierucha – ukro-banderowsko-nazistowska rezunka

Ciesząca się złą sławą 22-letnia ukraińska femi-nazistka z batalionu „Ajdar” ostrzeliwuje z granatnika wieś zamieszkałą przez cywilnych mieszkańców.

W. Zawierucha z "Ajdaru" opublikowała swoje foto. Na pocisku granatnika wypisane hasło "Śmierć prawosławnym"
W. Zawierucha z „Ajdaru” opublikowała swoje foto. Na pocisku granatnika wypisane hasło „Śmierć prawosławnym”

Video ukraińskiej radykałki, niesławnej bojowniczki ochotniczego batalionu „Aidar”, Wiery Zawieruchy, ostrzeliwującej z granatnika ukraińską wioskę, pojawiło się w internecie.

Wstrząsający film był zamieszczony na YT i był dostępny do oglądania przez bardzo krótki czas. Na video Ukrainka pewnie ostrzeliwuje z granatnika wioskę Szirokino i cynicznie prosi o nagranie poczynionych przez nią zniszczeń.

Video zostało szybko usunięte z YT jednakże wielu internautów zdołało je zgrać i dlatego stało się ono dostępne na innych stronach. Pochodząca z Winnicy 22-letnia zwolenniczka nazistowskiej idei, Zawierucha, w minionym roku dołączyła do batalionu „Aidar” z zamiarem eksterminacji rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy.

Była ona także zaangażowana w wiele operacji ukro-nazistowskich bojowców i w spalenie żywcem ludzi w Odessie w dniu 22 maja 2014 roku.

Tym razem Zawierucha miała zabawę ostrzeliwując cywilną wioskę. Video pokazuje pożar i zniszczenie spowodowane ostrzałami przez siły ukrowskie. Celem do ostrzeliwania dla tej ukro-femi-nazistki była cerkiew prawosławna i domy mieszkalne.

Wcześniej brała ona udział w podpaleniu elektrowni w Ługańsku co także zostało nagrane na video. Wtedy powiedziała: „To jest tak jak płonąca elektrownia w Ługańsku. I oczekujemy ataku Rosjan. Ale oszczędziliśmy naszego kota. Patrzcie jak niesamowicie wszystko płonie”. Wiera Zawierucha: „Śmierć prawosławnym!”

Ta ukro-terrorystka była gloryfikowana we francuskojęzycznym magazynie mody „ELLE” w listopadzie. Magazyn później usprawiedliwiał się i twierdził, że nie wiedział o tym, że jest nazistką, że nie było żadnych oznak co do tego kim ona jest ale niemożliwością jest uwierzyć w takie twierdzenie. Ona otwarcie zamieściła w internecie swoje credo ideologiczne i informację o swoich czynach.

Wiera Zawierucha - bojowniczka o wolny świat zachodu
Wiera Zawierucha – bojowniczka o wolny świat zachodu
Ukrainka Wiera Zawierucha - geny są genami.
Ukrainka Wiera Zawierucha – geny są genami.
Banderowska k...a z nazistowskiego batalionu "Aidar". Sława herojam! Sława Ukrainie!
Zawierucha, banderowska k…a z nazistowskiego batalionu „Aidar”. Sława herojam! Sława Ukrainie!

Za: http://freeukrainenow.org/2015/03/30/notorious-22-year-old-ukrainian-feminazi-from-aidar-battalion-fires-a-grenade-at-a-village-shirokhino-video/

Data publikacji: 30.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *