Strona główna > NWO > Ukraina wydaje pierwsze elektroniczne dowody tożsamości

Ukraina wydaje pierwsze elektroniczne dowody tożsamości

Ukraina wydaje pierwsze elektroniczne dowody tożsamości bez niezbędnej ku temu podstawy prawnej.

a13

Służba Migracyjna Ukrainy z dniem 11 stycznia 2016 roku rozpoczęła wydawanie dowodów tożsamości obywatela Ukrainy w postaci bezstykowej karty plastikowej (tak zwanej ID-KARTY) zawierającej mikrochip i dożywotni numer (przed czym ostrzega Pismo Święte i Tradycja Cerkwi) dla osób, które ukończyły 16 rok życia i otrzymują dowód tożsamości po raz pierwszy. Obywatele, którzy zechcą wymienić swoje papierowe dowody tożsamości na ID-KARTY  muszą jeszcze poczekać na uchwalenie odpowiedniej ustawy.
a12

ID-KARTY będą wydawane 16-letnim obywatelom bezpłatnie jednakże będą oni mogli je otrzymać tylko w przypadku jeżeli oddział Służby Migracyjnej odpowiedni dla miejsca zamieszkania obywatela jest już wyposażony w niezbędny sprzęt. Jeżeli taki wydział nie posiada odpowiedniego sprzętu to będzie on wydawać 16-letniemu obywatelowi papierowy dowód tożsamości.

Jednocześnie w celu przeprowadzenia procedury wymiany starych dowodów tożsamości w postaci papierowej książeczki na ID-KARTY koniecznym jest ażeby Rada Najwyższa Ukrainy przyjęła rządowy projekt ustawy Nr 3224 o wprowadzeniu zmian do niektórych ustaw Ukrainy w części dokumentów, które potwierdzają ukraińskie obywatelstwo, poświadczają tożsamość osoby albo jej specjalny status.

ID-KARTY będą posiadały wbudowany elektroniczny mikrochip bezstykowy na którym będą zapisywane dane personalne i biometryczne posiadacza dokumentu, w tym także miejsce zamieszkania i stan cywilny. Wprowadzenie podpisu elektronicznego, kodu identyfikacyjnego i innych informacji, według szefa GTS (Państwowa Służba Celna – tłum.) technicznie jest możliwe ale wymaga to regulacji prawnych.

Na jakiej podstawie chazarska junta kijowska rozpoczęła wydawanie elektronicznych dowodów tożsamości, i to jeszcze dla najbardziej bezbronnej i nieświadomej części społeczeństwa, młodzieży?!

SUPLEMENT

W celu lepszego zrozumienia przekazu na video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

„Plastikowe ID-KARTY zastąpią wewnątrzkrajowy dowód tożsamości”

„Briefing Walcmana-Poroszenko w sprawie elektronicznych dowodów tożsamości z 14.12.2015”

„Od 11 stycznia 2016 roku rozpocznie się wydawanie Ukraińcom elektronicznej ID-KARTY”

„Ukraina. Biometryczny dowód tożsamości na Ukrainie. Ustawa Nr 5492-VI. Implantowanie ludności Ukrainy mikrochipów”.

„Wykład Oliega Szczierbaniuka – Biometryczny dowód tożsamości – punkt bez odwrotu”

Za: http://3rm.info/main/61064-ukraina-vydast-pervye-id-pasporta-bez-dolzhnoy-zakonodatelnoy-bazy.html

Data publikacji: 17.01.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.