Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Wszystkie wojska kijowskiej junty pod kontrolą Amerykanów

Ukraina – Wszystkie wojska kijowskiej junty pod kontrolą Amerykanów

Ukraina – Wszystkie wojska kijowskiej junty, włącznie z nac-gwardią, są pod dowództwem Amerykanów. 

as1

 W ciągu ostatnich dni dużo mówi się o tym, że niektóre jednostki wojskowe Kijowa nie podlegają władzom i samowolnie naruszają zawieszenie broni. To zdumiewające ale mówią o tym władze Doniecka i Ługańska. W rzeczywistości jest to wielkie nieporozumienie!

procesy na Ukrainie są całkowicie sterowane! Czy to Lwów, Kijów czy to południowy wschód. Tak zwane oddziały Kołomojskiego, nac-gwardii i inne zalegalizowane bandy, były specjalnie tak przedstawiane jako, rzekomo, działające poza kontrolą. I czasami zachowują się wyzywająco prowokacyjnie ażeby uwiarygodnić tę legendę.

Całe to perorowanie w Waszyngtonie, Kijowie, Doniecku, Ługańsku i Moskwie, o tym, że istnieją niekontrolowane jednostki zbrojne, to czysty blef. Wszystkie te jednostki są twardo kontrolowane. Jednostki karno-terrorystyczne junty mogą ignorować rozkazy Poroszenko, Jacieniuka, Geleteja i Awakowa, to prawda. Ale tylko nie tych którzy nimi w rzeczywistością zarządzają.

Otrzymują one rozkazy z jednego centrum zarządzania operacją informacyjno-terrorystyczną na Ukrainie. To centrum znajduje się w ambasadzie USA w Kijowie. Jego filię umieszczono w budynku SBU u Naliwajczenki, który jest kadrowym pracownikiem CIA. Właśnie dlatego Naliwajczenko ma pełnomocnictwa do fizycznej eliminacji pierwszych osób junty, Poroszenki, Jacieniuka i innych, w przypadku próby przeciwdziałania amerykańskim interesom.

Oczywiście dla Kołomojskiego Poroszenko, i tym bardziej Jacieniuk, to zera bez znaczenia, to nicości. On już ich posyłał, i jeszcze wielokrotnie pośle, do diabła. Ale podskoczyć Amerykanom to on nigdy się nie ośmieli. USA to nie Rosja, nie będą się ceregielić. Dlatego wszyscy bandyci, zorganizowani w bataliony i wysłani na południowy wschód, są zarządzani, poprzez Kołomojskiego, przez amerykańskich specjalistów, dokładnie i umiejętnie.

Amerykanie zawsze działają według takiego schematu. Pozwala to rozdzielić polityczną demagogię i realne działania bojowe. Można gadać w Mińsku do woli o pokoju a przy tym kontynuować ostrzał artyleryjski cywilnych mieszkańców Noworosji i prowadzić działania bojowe przeciwko pospolitemu ruszeniu. Oceńcie straty w Ługańsku i Doniecku wśród cywilnej ludności i powstańców pospolitego ruszenia w okresie „zawieszenia broni” a wszystko stanie się dla was jasne. A spotkania w Mińsku to tylko zasłona dymna dla ukrycia prawdziwej sytuacji, zaprojektowane dla durniów…

Alieksandr Żilin

Za: http://politikus.ru/events/31908-vse-voyska-hunty-vklyuchaya-nacgvardiyu-upravlyaemy.html

Data publikacji: 6.10.2014

Przekład: Rx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *