Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Wojna żydo-banderowców trwa

Ukraina – Wojna żydo-banderowców trwa


Nie mogę patrzeć obojętnie na ta brudną wojnę na Donbasie, prowadzonej w rzeczywistości przez mafię banderowsko-żydowską w Kijowie. Car Putin tylko podlewa olej do ognia ale przyczyny tej wojny tkwią w samej Ukrainie i Ukraińcach. Ta samobójcza dla Ukrainy i Europy wojna wykracza się poza wszelkie granice normalności.

a8

Po niedawnym zabiciu przez pocisk lub minę 13 pasażerów busika, dziś zabito 7 pasażerów trolejbusa w Doniecku. Wiem z góry, iż kłamliwa propaganda kijowska ustami rzecznika obłudy RNBO pułkownika Łysenki oskarzy w tej masakrze mieszkańców Doniecka – separatystów prorosyjskich.

Mafia kijowska Poroszenki-Jaceniuka chyba nie zdaje sobie sprawę, że na krwi niewinnych ofiar nigdy nie pobudować państwa prawa i sprawiedliwości. I chociaż nie jestem Ukraińcem lecz tylko obywatelem tego kraju, gdzie nie ma ludzi uczciwych przy władzy – jednak chłopak mej córki walczy w batalionie „Ajdar” za uczciwą Ukrainę.

Tylko do końca nie zdaje sobie sprawę, jak się strasznie myli, bo za jego plecami stoją bandyci mafijni, którzy robią sobie fortuny na tej brudnej wojnie domowej. To najwyższy cynizm, jaki zna historia. W Kijowie oligarchowie, zbliżeni do klanu króla czekolady Poroszenki, weselą się na krwi mieszkańców Donbasu. Prezydent Poroszenko prosi Zachód, aby zaostrzono sankcje wobec Rosji cara Putina, a w samym centrum stolicy Ukrainy – Kijowie na całego działa ogromny „Sberbank Rosja”, a zyski biznesu czekoladowego prezydenta Ukrainy Poroszenki w Rosji sięgają rocznie 1,5 mld USD.

I o taką obłudną Ukrainę walczy chłopak mojej córki pod Ługańskiem. Dlatego modlę się o to, aby przejrzał nareszcie na oczy.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2264:lubaski-wojna-ydo-banderowcow-trwa

Data publikacji: 22.01.2015


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *