Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Wicepremier Ukrainy z USA skazuje kraj na degradację !

Ukraina – Wicepremier Ukrainy z USA skazuje kraj na degradację !

Jak to już przewidziałem reformy państwa ukraińskiego po Majdanie kijowskim i obaleniu mafii donieckiej prezydenta Janukowycza schodzą na psy. Wicepremier i minister finansów Ukrainy banderówka z USA Natalia Jareśko oświadczyła publicznie, iż reformować gospodarczo ten kraj prawie niemożliwie, bo to kraj ludzi biednych.

a10,1

Ale pani z USA nie mówiła, kto przez lata okrada bezczelnie Ukraińców, łącznie z obecną władzą chazarsko-banderowską, która dorwała się do władzy dzięki rewolucji na Majdanie. Ale żadna władza, jak ta obecna Poroszenki i Jaceniuka, jeszcze nie wyzyskiwała Ukraińców. Robi to cynicznie i wyrafinowanie.

Międzynarodowa mafia z Gruzinów, Litwinów i częściowo Polaków w obronie Europy od cara Rosji Putina okrada bezczelnie Ukraińców w imię obrony od Rosjan Europy. W takim upadku, jak teraz Ukraina nie była nigdy w swej historii. Im więcej doradców reform, tym więcej złodziejstwa w państwie. Tak haniebnej transformacji społecznej, jak teraz na Ukrainie nie było w żadnym państwie Europy.

A na Zachodzie tym razem piszą, iż Ukraińcy budują Europę w swoim kraju, a Rosja w tym szlachetnym celu przeszkadza. A władza chazarsko-banderowska w tym czasie kradnie coraz to więcej pod susem wojny i reform. A stopa życiowa tym czasem na Ukrainie upada do poziomu afrykańskiego.

A cyniczna Bruksela tym czasem oklaskuje swoich żydków w wyszywankach ukraińskich a la Poroszenko.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2536:wieci-z-kijowa-wicepremier-ukrainy-z-usa-skazuje-kraj-na-degradacje

Data publikacji: 1.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 1 =