Strona główna > Rosja > Ukraina. Ważne! Potrzebne nasze czynne działania!

Ukraina. Ważne! Potrzebne nasze czynne działania!

a1,5Ukraina. Ważne! Potrzebne nasze czynne działania! Oto one-Podwójne standardy! (video).

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Prowadzona jest teraz prawdziwa wojna informacyjna! W naszych czasach jest ona donioślejsza od prawdziwej wojny! Jeżeli ją przegramy to „przegramy” także Ruś. Teraz nie jest czas na krytykę władz ukraińskich. Czy nam się ona podoba czy nie, to nie jest ważne! Walczymy nie o nią ale o naszą przyszłość! Prosimy wszystkich aby się nie lenili i rozsyłali linki do tych i innych materiałów, wszędzie gdzie tylko można, do sieci społecznościowych, do przyjaciół, znajomych, na fora, chaty (także zagraniczne).

WSZYSCY NA FRONT!

DOPOMÓŻ NAM BOŻE!

—————————————————————————————————————————————————

Nie dla usprawiedliwiania kogokolwiek ale ze względu na prawdę ponieważ podwójne standardy są niedopuszczalne.

a1,9

W Kijowie w czasie rozpraszania i pacyfikacji euromajdanu, oddziały sił specjalnych „Berkut” zastosowały siłę. To samo byli oni zmuszeni uczynić na ulicy Bankowej. Z całą pewnością jest to zawsze smutne kiedy ludzie biją się wzajemnie. Ale o czymś trzeba tu przypomnieć. Eurosodomscy biurokraci bardzo ostro zareagowali na zastosowanie siły przez „Berkut” i nawet zażądali przeprowadzenia śledztwa i ukarania siłowików. Eurosodomscy przedstawiciele mówili, że oto u nich, ponoć, także ludzie przeprowadzają pokojowe manifestacje i majdany ale w stosunku do tych ludzi nie stosuje się środków fizycznej przemocy ponieważ u nich jest demokracja i ludzie mają prawo do swobodnego wyrażania swojej woli politycznej. Amerykanie także coś tam z tego powodu burczeli. A teraz pooglądajmy jak policja z Madrytu traktuje pokojowych ludzi na pokojowym wiecu, także bezbronnych starców i kobiety. Należy przy tym wziąć pod uwagę, że w stróżów porządku publicznego w tym czasie nie rzucano „koktajlami Mołotowa” i nie taranowano ich buldożerami. Ludzie tylko trzymali w rękach cherlawe transparenciki o formacie A-4, a nie żelazne pręty takie jak wysportowane, młode osiłki na Majdanie w Kijowie.

http://www.youtube.com/watch?v=DyHTS26ob5c

Euromajdańszczycy, czy wy wszyscy dalej chcecie do Europy? No jak? A jak policjant „miłosiernie” obszedł się z młodą kobietą?

Proponujemy czytelnikom naszego portalu zrobić dla ukraińskich euromajdańszczyków kolekcję video z „dobrymi i delikatnymi” eurosodomickimi policjantami. Nawiasem mówiąc, nie pamiętamy gdzie, na szukanie brak czasu, ale widzieliśmy sporo video o działaniach policji w USA, opoce demokracji i obrony praw człowieka. To dopiero było coś! Oni po prostu szli zwartą falangą przez ulicę i prali wszystkich zwykłych ludzi. Przy czym zachowywali się jak bezduszne cyborgi, które mordują bez mrugnięcia okiem. Taką kolekcję filmików będziemy mogli następnie podarować tak zwanym „opozycjonistom” w rodzaju boksera Kliczko, który przed kamerą mówił, że bardzo długo mieszkał zagranicą ale takiego bestialstwa, jak na Majdanie w Kijowie, nie widział.

A w ogóle, w dzisiejszej sytuacji, cała siła „opozycji”, przy pomocy której ściąga ona ludzi na Majdan w Kijowie, polega na histerycznych wrzaskach „Jak to tak?! Przeciwko zwykłym cywilom wypuścili „Berkut”, który brutalnie pobił pokojowych, bezbronnych ludzi?! Tego tak po prostu nie można zostawić! Trzeba wszystkich zwolnić i zgodnie iść do dobrej, cywilizowanej, demokratycznej Europy”. Tylko na tych subtelnych emocjach, sprawiedliwości i urazy, oni grają z prostymi i, łatwowiernymi i uczciwymi ludźmi. I nic więcej! No wyszedłby lud na Majdan, no odmówiliby mu spacerku do Eurosodomy, no postałby przez tydzień i rozszedłby się do domu. Bez siłowej prowokacji nic by nie wyszło!

Tak więc jeżeli teraz pokazać ludziom, że w Eurosodomie, a zwłaszcza w USA, rzekomej opoce demokracji, ludzi także się tłucze, a nawet dużo brutalniej to zwykły człowiek popatrzy i powie jak zwykle: „a pieprzyć to wszystko… I tam zwykły człowiek jest niczym jak u nas…”. 

Te video-filmiki z youtube z bestialstwami eurosodomskich i usraelskich pałkarzy dobrze by było pokazywać w telewizji, jak najczęściej. I koniecznie je wyemitować na dużym ekranie na Majdanie w Kijowie, żeby nasi marzyciele o demokratycznej eurosodomie zobaczyli co ich czeka. Tutaj teraz najważniejsze jest, żeby nie usprawiedliwiać „Berkut” i nie szukać wśród nich winowajców ale pokazywać jaka jest tam w Eurosodomie sytuacja, do ktorej wszyscy oszukani ludzie prą. A zabraknie „opozycji” ludzi to ona sama z siebie zdechnie. Jej ciało i moc leży w ludziach, w wielkim tłumie. Przekazujcie to, kto może i komu trzeba. Może się zainteresują. To nie jest takie trudne, żeby postawić wielki ekran na Majdanie i wyemitować takie video. Tylko trzeba wskazać wielkimi literami kraje gdzie odbywa się bicie ludzi i pokazać linki do youtube, żeby bezpośrednio na Majdanie ludzie mogli przez swoje gadżety przekonać się, że to prawda (oczywiście ss-owcy postarają się o szybkie usunięcie video z sieci ale one u nas się zachowają).

Może te środki i nie pomogą rozwiązać problemu całkowicie ale tak czy owak przyniosą jakiś pozytywny rezultat. Wielu ludzi otrzeźwieje. Byłoby dobrze gdyby inne ośrodki internetowe włączyły się. Nie dla usprawiedliwiania przemocy ale żeby eurosodomskim pachołkom zagrać na nosie a naszym oszukanym eurołgarstwami ludziom, pokazać prawdę.

A oto oni-pokojowi euromajdańszczycy. Prawdziwi bojówkarze. (A jeszcze skarżą się na działania siłowe „Berkuta”. W demokratycznej Europie tych pokojowych wiecowników po prostu by rozstrzelali!).

http://www.youtube.com/watch?v=ORHIDKw0QYg

 

Kto był w rzeczywistości ofiarą euromajdanu?

 

Za: http://3rm.info/41787-vot-oni-dvoynye-standarty-ukrainskie-berkuty-berkotyata-po-sravneniyu-s-policiey-madrida-video.html

Data publikacji: 8.11.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *