Strona główna > Ukraina > Ukraina – Walcman-Poroszenko uczcił pamięć poległych śmiechem

Ukraina – Walcman-Poroszenko uczcił pamięć poległych śmiechem

Uroczystości poświęcone pamięci poległych na Majdanie w lutym ubiegłego roku odbyły się w Kijowie. Brało w nich udział wyższe przywództwo Ukrainy a także przywódcy i delegacje z innych państw.

a143

Użytkowników sieci społecznościowych oburzył śmiech Walcmana-Poroszenki podczas modlitwy za poległych, informuje RT. W trakcie uroczystości herszt kijowskiej junty, Walcman-Poroszenko śmiał się podczas modlitwy za poległych „euromajdaniarzy”, informuje portal Noworosja.

Na zaprezentowanym poniżej video widać, że on nawet nie próbuje stłumić swego śmiechu. Przypomnijmy, że w Kijowie w dniu 22 lutego miał miejsce tak zwany „Marsz godności”. Ceremonia była częścią uroczystości poświęconych tragicznym wydarzeniom na głównym placu Kijowa w lutym 2014 roku.

Gazeta „Wzgliad” publikuje opinię szeregu blogerów odnośnie zachowania się Walcmana-Poroszenko podczas panichidy (modlitwy).

– „I widzę poprzez łzy jak śmieje się Poroszenko gawędząc z kmiś to z przywódców zagranicznych (mowa jest o Tusku – tłum.), który był dużo bardziej poważny niż Poroszenko” – napisał użytkownik sieci  @volnik481 na swoim mikroblogu na Twitterze.

– „Śmiech Poroszenki podczas modlitwy za pokój daje odpowiednio niedwuznaczną aluzję” – pisze  @DJMastaOne.

– „Poroszenko taki sympatyczny kiedy się śmieje podczas panichidy” – czyni sarkastyczną uwagę bloger  @olga00107.

– „Ukraina staje się coraz bardziej cywilizowana: Poroszenko śmieje się ze zniczem w rękach na zgromadzeniu ku pamięci „Niebiańskiej sotni” ” – pisze  @VolodinTopwar.

– „Boże, jak pięknie Poroszenko śmieje się przez cały czas na marszu godności. Jaka radość zawładnęła Petrem! Jak bardzo jest mu wesoło. O czymś wie? ” – zauważa  @ALECS471.

Koszerna kompania radosnych przedstawicieli  euroludu i fuhrer Walcman, w doskonałych humorach zaśmiewają się z głupich gojów
Koszerna kompania radosnych przedstawicieli euroludu i fuhrer Walcman, w doskonałych humorach, zaśmiewają się z gojów.
Żyd Walcman (Poroszenko) nie omieszka przesłać sygnału globalnych satanistów "666"
Żyd Walcman (Poroszenko) nie omieszka przesłać sygnału globalnych satanistów „666”

Poroszenko śmieje się podczas modlitwy za ofiary „euromajdanu”.

Za: http://www.rusimperia.info/news/id22614.html

Data publikacji: 24.02.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *