Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – USA będą walczyły z Rosją do ostatniej kropli ukraińskiej krwi

Ukraina – USA będą walczyły z Rosją do ostatniej kropli ukraińskiej krwi

Olieg Cariew mówi: USA będą walczyły do ostatniej kropli ukraińskiej krwi.

USA gotowe są do wydawania rezolucji ażeby walczyć z Rosją rękami Ukraińców, uważa przewodniczący parlamentu Noworosji, Olieg Cariew, komentując antyrosyjską rezolucję nr 758, przyjętą przez Izbę Reprezentantów Kongresu USA.

a33

Kraj potrzebuje pieniędzy, energii elektrycznej, węgla i gazu, potrzebne są programy odbudowy Donbassu, pisze polityk, zauważając, że Ukraina znajduje się w najcięższej sytuacji od czasów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

„A co najważniejsze to Ukraina potrzebuje rozpaczliwie pokoju. Potrzebny jest spokój i możliwość ponownego rozpoczęcia życia a nie tylko wegetacji, zabijania, umierania” – uważa Cariew.

Zamiast tego, twierdzi polityk, władze USA gotowe są dostarczać Ukrainie broń i zasoby niezbędne do wzmocnienia i przezbrojenia armii.

„Ale nie. Okazuje się, że najważniejszą potrzebą Ukrainy, i jedynym czym naprawdę chcą ją obdarować, tak zwani, zachodni sojusznicy, to broń do prowadzenia nowej wojny i do nowych ofiar” – dodaje Cariew.

„Dla nich jest korzystna nieskończona walka z Rosją rękoma Ukraińców, do ostatniej kropli krwi. Naszej krwi. I aby osiągnąć ten cel gotowi są wydawać rezolucję za rezolucją” – podsumował Cariew.

„Myślę, że nadeszła chwila kiedy Ameryka powinna usłyszeć w odpowiedzi na swoje wezwania: chcecie walczyć to walczcie sami, walczcie samotnie. A na pewno bez was” – powiedział polityk.

Za: http://www.pravdanews.info/tsarev-ssha-budet-voevat-s-rossiey-do-posledney-kapli-krovi-ukraintsa.html

Data publikacji: 7.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *