Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Ukry nie chcą umierać za Walcmana

Ukraina – Ukry nie chcą umierać za Walcmana

Ukraina – Ukry nie chcą umierać za Walcmana. Oprawcy kijowskiej junty nie chcą umierać za Walcmana (Poroszenko) i poddają się.

Wzięty do niewoli oprawca. Przyjechał zabijać ale coś chyba poszło nie tak jak miało być.
Wzięty do niewoli oprawca. Przyjechał zabijać Rosjan ale coś chyba poszło nie tak jak miało być.

Dnia 3 sierpnia 2014. Grupa 12 bojówkarzy z tak zwanych „Sił Zbrojnych” byłej Ukrainy złożyła broń i poprosiła o azyl na przejściu granicznym Gukowo w Federacji Rosyjskiej. Informuje o tym fakcie agencja InterFax, powołując się na anonimowe źródła w organach siłowych obwodu rostowskiego.

„Ukraińscy wojskowi przeszli przez strefę neutralną, na granicy pomiędzy Rosją a Ukrainą, z białą flagą i poprosili o możliwość schronienia się na terytorium Rosji”-poinformowało źródło.

Ukro-bojówkarze już opowiedzieli, że służyli w 72 Brygadzie Zmotoryzowanej. Obecnie wyjaśnia się ich dokładny status i przyczyny ich przejścia przez granicę. Tymczasem duże zgrupowanie ukro-bojówkarzy, okrążone na południu Ługańskiej Republiki Ludowej, rozpoczęło negocjacje z siłami samoobrony republiki o warunkach poddania się. Tę informację nagłośniła dzisiaj agencja RIA Novosti, powołując się na Sztab ludowego pospolitego ruszenia Ługańskiej Republiki Ludowej. Zgrupowanie Ukrów znajduje się w rejonie swierdłowskim obwodu ługańskiego, pomiędzy wioskami Panczienkowo i Biriukowo z jednej strony a rosyjską granicą z drugiej strony. „Racje żywnościowe, woda i paliwo skończyły się im, amunicja pozostała tylko do broni strzeleckiej na parę dni walki. Oni rozpoczęli z nami negocjacje. Ich propozycja to zniszczenie całego sprzętu (około 70 sztuk), zdanie amunicji i broni a my wypuszczamy ich z okrążenia na terytorium ukraińskie”-powiedział przedstawiciel Sztabu.

W Sztabie ludowego pospolitego ruszenia Ługańskiej Republiki Ludowej zaakceptowano większość propozycji oprócz zniszczenia sprzętu wojskowego. Sprzęt wojskowy, po kapitulacji, ukro-bandyci powinni przekazać powstańcom w nienaruszonym stanie. „Przybliżony termin zakończenia epopei to 4-5 dni”-uważa przedstawiciel Sztabu. „Powstańcy, po prostu, zablokowali okrążonych nie podejmując bliższego boju a jedynie prowadząc ostrzał za pomocą artylerii”.

„Zaopatrzenie okrążonego zgrupowania, na skutek wielkich strat wojskowego lotnictwa transportowego (byłej Ukrainy), praktycznie równe jest zeru”-powiedział agencji RIA Novosti przedstawiciel Sztabu, podkreśliwszy, że samoloty zrzucają ładunki z wielkiej wysokości „w związku z czym część spada na pozycje samych powstańców”. W okrążeniu znajduje się kilka grup ukraińskich oprawców, które próbowały odciąć Doniecką Republikę Ludową i Ługańską Republikę Ludową od granicy ale nie zdołały wywiązać się z tego zadania. Tymczasem swoją pomoc w braniu do niewoli ukro-bojówkarzy okazują powstańcom nawet emeryci. Okazało się, że stary mężczyzna, mieszkający w Jenakijewo (ŁRL) wziął do niewoli ukraińskiego pilota, który się katapultował. O tym wydarzeniu poinformowano w Sztabie pospolitego ruszenia armii Donieckiej Republiki Ludowej. Wcześniej nad Jenakijewem został zestrzelony przez armię Donieckiej Republiki Ludowej ukraiński SU-25. Pilotujący samolot terrorysta katapultował się ale „miejscowy dziadek wziął go do niewoli wpakowawszy mu, podczas pogoni, ładunek śrutu”-przekazuje słowa świadków portal „Novorossia”. Po udzieleniu pierwszej pomocy medycznej pilot został przesłuchany.

UWAGA! Przed obejrzeniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Ukrowski jeniec w Szachtiorsku, kolega „płaczącego komandosa” 31.07.2014

Ukrowscy jeńcy w Szachtiorsku 31.07.2014

Noworosja. Powstańcy znowu rozgromili żołnierzy oligarchów.

https://www.youtube.com/watch?v=mfX2Q9NPsFk

Rozgromiona kolumna ukrowskiej nac-gwardii 13.07.2014

https://www.youtube.com/watch?v=3dOhrqyEPvo

Za: http://www.rusimperia.info/news/id20575.html

Data publikacji: 3.08.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *