Strona główna > Ukraina > Ukraina – Ukrowskie lotnictwo morduje cywilnych mieszkańców Noworosji

Ukraina – Ukrowskie lotnictwo morduje cywilnych mieszkańców Noworosji

Ukraina – Ukrowskie lotnictwo morduje cywilnych mieszkańców Noworosji. 

Chazar Walcman (pseudo Poroszenko) - "Żyć po nowemu"
Chazar Walcman (pseudo Poroszenko) – „Żyć po nowemu”

Chazarska junta kijowska przeprowadziła nalot bombowy na miesteczko Suchodolsk (Ługańska Republika Ludowa). W rezultacie zburzone są budynki, w drogach widnieją ogromne leje i wyrwy, zniszczone samochody. Niestety, są także i ofiary śmiertelne. Ciała cywilnych mieszkańców porażają wzrok i nie pozwalają zapomnieć o bestialstwie oprawców.

https://www.youtube.com/watch?v=ATSZ6K4cOjw

 

——————————————————————————————————————————————–

Donbass-wiadomości 6.08.2014

Grupa rozpoznawcza sił operacji karnej wpadła w zasadzkę powstańców w rejonie Iłowajska (obwód doniecki), poinformował o tym fakcie jeden z najaktywniejszych ukraińskich propagandystów , Dmytro Tymczuk. Ukraińscy oprawcy zbombardowali prawosławną cerkiew w Gorłowce (obwód doniecki). Ani miejscowi ieszkańcy ani powstańcy nie mogą zrozumieć w jakim celu dokonano tego czynu. Do najbliższych pozycji samoobrony jest parę kilometrów. W rezultacie zmasowanego ostrzału artyleryjskiego dokonanego przez faszystów w Doniecku w rejonie 10.00 doznała uszkodzeń centralna część miasta. Pociski z ciężkich dział uderzyły w wielopiętrowe budynki przy ulicy Rozy Luksemburg. Została raniona odłamkami pracownica parkingu. Częściowo także zniszczono sklep „Kupieczieskij”. Skala zniszczeń i dane o ofiarach są obecnie określane. Na wydziale stomatologicznym centralnego szpitala miejskiego Nr 1 od pocisku moździerzowego całkowicie spłonęło 3 piętro szpitala a z powodu uszkodzenia wodociągu zostały zalane gabinety wraz z aparaturą. W wyniku ostrzału zginął jeden człowiek, 2 odniosło rany. Ucierpiała także zajezdnia trolejbusowa przy ulicy Szorsa. Odłamkami pocisków uszkodzono około 30 trolejbusów miejskich i dużych autobusów.

https://www.youtube.com/watch?v=UXfx8_USa-4

W Gorłowce zbombardowano cerkiew

https://www.youtube.com/watch?v=Z9MTDCplKpU

——————————————————————————————————————————————

Ostrzał artyleryjski Doniecka, ulica Panfiłowa-7.08.2014

—————————————————————————————————————————————-

Podli ukro-naziści zabijają całymi rodzinami cywilnych mieszkańców Noworosji. Tym razem spod gruzów wydobyto ciała, od razu, pięciu ludzi. Kruche, dla pocisków artyleryjskich, ściany domów nie mogą ochronić ludzi. Łzy płyną do oczu kiedy się widzi coś podobnego. A kiedy to się skończy to nie wiadomo.

Za: www.anna-news.info

Data publikacji: 7.08.2014

 

Zamieścił: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *