Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – Od ukro-nazistów do członkostwa w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy (PACE)

Ukraina – Od ukro-nazistów do członkostwa w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy (PACE)

W nazistowskim państwie tak bywa…Od ukro-nazistów do członkostwa w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy (PACE).

UE ŚMIERĆ

Liderka WO „Batkiwszczyna”, Julia Tymoszenko-Kapitelman, oświadczyła, że umieszczona na szczycie listy tej siły politycznej aresztowana w Federacji Rosyjskiej Nadieżda Sawczenko, po wyborze jej do Rady Najwyższej, może zostać członkiem ukraińskiej delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy ( PACE ).

Tymoszenko poinformowała o tym w Strasburgu gdzie rozpoczęła się jesienna sesja PACE, pisze UE-plius. „Będziemy robić wszystko ażeby po wyborach do Rady Najwyższej, Nadieżda Sawczenko, która zostanie deputowaną, została jednocześnie członkiem delegacji do PACE z ramienia parlamentu ukraińskiego partii „Batkiwszczyna””- powiedziała Tymoszenko-Kapitelman.

Według słów tej działaczki politycznej, to „da jej możliwość uzyskania zupełnie innego statusu dyplomatycznego, który nie będzie zgodny z przetrzymywaniem jej pod strażą w Moskwie”.

Wcześniej informowano, że liderka WO „Batkiwszczyna”, Julia Tymoszenko-Kapitelman, ustąpiła pierwsze miejsce na liście wyborczej kandydatów do wyborów parlamentarnych, które odbędą się 26 października, i zaproponowała umieszczenie na czele listy wziętą do niewoli pilotkę Nadieżdę Sawczenko.

Za: http://3rm.info/52866-v-nacistskom-gosudarstve-tak-byvaet-iz-ukronacistov-v-chleny-pase.html

Data publikacji: 22.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *