Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – ukro-faszyści zaczynają mordować duchownych

Ukraina – ukro-faszyści zaczynają mordować duchownych

a1b1Ukraina – ukro-faszyści zaczynają mordować duchownych. Pojawiają się pierwsi męczennicy. Dzisiaj w nocy (9 maja) został zastrzelony prawosławny duchowny, protojerej Pawieł Żuczienko. 

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

W ten świąteczny dzień taka przerażająca, potworna wiadomość. Dzisiaj w nocy (9 maja) został zastrzelony prawosławny duchowny, protojerej Pawieł Żuczienko, zwierzchnik cerkwi p.w. św. Dymitra Dońskiego w mieście Drużkowka w okręgu donieckim. Prosimy o modlitwy za męczennika protojereja Pawła. Bezinteresowny, gorliwy kapłan, który otaczał opieką duchową ochotników pospolitego ruszenia, dobry kaznodzieja. Jechał samotnie samochodem w pobliżu stanowiska blokującego Kondratiewka, został zastrzelony celnym strzałem w serce. Pozostawił troje dzieci. Rodzina i krewni zagrożeni zemstą ze strony ukro-faszystów. Dla bandero-faszystów nie istnieje nic świętego i przed niczym się nie cofną, o czym nawet już mówi ich faszystowska Cerkiew (grekokatolicy, Ukraińska Cerkiew Prawosławna-rozłamowcy) jawnie wzywająca do mordowania innowierców, weteranów-okupantów!, i ludzi nie ukraińskiej narodowości, także prawosławnych duchownych!

Wieczna pamięć dzielnemu mężowi Bożemu, ojcu Pawłowi!

Za: http://3rm.info/46719-poyavlyayutsya-pervye-svyaschennomucheniki-segodnya-nochyu-9-maya-byl-zastrelen-pravoslavnyy-svyaschennik-protoierey-pavel-zhuchenko.html

Data publikacji: 9.05.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *