Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – tak ukro-faszyści mordowali mieszkańców Odessy

Ukraina – tak ukro-faszyści mordowali mieszkańców Odessy

mordowalia - Ukraina - WiadomościUkraina – tak ukro-faszyści mordowali mieszkańców Odessy w Domu Związków Zawodowych. Tego się nie przebacza! A ty Putin, gdzie jesteś? (+18, nie dla ludzi o słabych nerwach). Już jest jasne, że w Domu Związków Zawodowych zabitych było dużo więcej niż 42 ludzi. Prowokatorzy zwabili ludzi do budynku gdzie można było ich bezkarnie zabijać z przyjemnością i bez świadków. Pożaru w budynku nie było, ogień podłożono ażeby zrzucić na niego winę za masowe zabijanie obywateli Ukrainy.

I WSZYSTKIE TE BESTIALSTWA DZIAŁY SIĘ Z POPARCIEM ŻYDO-BANDEROWSKIEGO KIJOWSKIEGO GANGU!!!

(Te potwory dostarczyły do Odessy ponad 3000 bandziorów dwoma transportami)

mordowalia - Ukraina - Wiadomości

Na początku podpalenie namiotów na placu i zorganizowanie szeroko rozprzestrzenionego ognia na tle budynku. Ludzi ściągają pod ochronę masywnych drzwi Domu Związków Zawodowych. Zwolennicy federalizmu na placu nie mieli wcześniej przygotowanych butelek z cieczą zapalającą. Jak powstał pożar wewnątrz budynku?

mordowalia - Ukraina - Wiadomości

Ludzie, ktorzy schronili się za drzwiami na I piętrze, byli atakowani przez bojówkarzy z „Prawego Sektora”, którzy byli tam już dużo wcześniej przed rozpoczęciem egzekucji. Na I piętrze ludzie spłonęli do kości. Na początku przy jednym wyjściu…

mordowalia - Ukraina - Wiadomości

…a potem przy wszystkich trzech.

a,e

Strażacy przybyli kiedy już spłonęły nawet potężne drzwi.

a,f

W solidnym, pięciopiętrowym budynku z sufitami wysokości 3 metrów, otwarty ogień był jeszcze tylko w jednym gabinecie.

a,g

Kto mógł dostać się na dach administracyjnego budynku o znaczeniu federalnym? Na pewno ci, którzy wcześniej dostali klucze do zamków zamykających stalowe kraty prowadzące do drzwi na dach.

a,h

Tych bojówkarzy trzeba odnaleźć. Oni mogliby powiedzieć wiele interesującego o tym kiedy zaczął być realizowany plan masowego mordowania mieszkańców Odessy i jak oni wcześniej przygotowywali zapasy cieczy zapalającej w Domu Związków Zawodowych. Na niższej fotografii błazny z masówki udają zwolenników federalizmu. Typowa hollywood’ska (USA/Izrael) operacja pod „fałszywą flagą”.

a,i

Całkowicie spalone trupy na I piętrze przy drzwiach wejściowych.

a,j

Skąd spalone trupy znalazły się powyżej I piętra, tam gdzie nie było otwartego ognia.

a,k

To samo zdjęcie z innego ujęcia. Drewniany panel na kaloryferze, drewniane poręcze na schodach i drewniany arkusz, nie spłonęły. W niebieskiej elipsie barykada ze stołów, stołków, szafek. Ta barykada nie jest nawet liźnięta płomieniem chociaż widać opalone ciała. Skąd się wzięła barykada? Ona była zbudowana przez bojówkarzy „Prawego Sektora” ażeby odciąć drogi ratunku na wyższe piętra.

a,l

Kobiecy trup był ciągnięty po podłodze z miejsca prawdziwej śmierci. Kto i po co?

a,ł

Mężczyzna zabity strzałem w głowę. Rana na wylot, pod głową kałuża krwi i mózgu.

a,m

Już zwróciliście uwagę, że zabitym spłonęły głowy i pasy barkowe? A odzież od piersi niżej nie ruszona przez ogień? Ludzi polewali od góry cieczą palną i podpalali. Czy mogły zachować się okulary przeciwsłoneczne na twarzy kiedy człowiek próbuje strząsnąć z głowy napalm? Od tego spaliły się kiście rąk i nadgarstki aż do kości.

Na tym, jak i na poprzednich fotografiach, jest widoczna „białe pobielenie” na podłodze. To proszek z gaśnic. Używali ich oprawcy po tym jak ludzie zginęli…żeby samym nie spłonąć lub zatruć się czadem.

a,n

Chłopak i dziewczyna. Oni nie spłonęli i nie udusili się-nie ma oznak działania otwartego ognia na parkiecie (on ma już 50 lat i powinien spłonąć jak sucha słoma) i sadzy z dymu na ścianach. Najprawdopodobniej obojgu złamano obojgu kręgi szyjne. Tak bawili się zawodowcy.

a

Barykady były na piętrach. Krew na parkiecie, spalona głowa. Całkiem możliwe, że oprawcy zamieniali wierzchnią odzież z zabitymi. Znajomy zabieg-prosty i skuteczny.

a1

Kobieta przy szybie windy, bez odzieży poniżej pasa. Najprawdopodobniej została zgwałcona a następnie oblano jej głowę cieczą łatwopalną i podpalono.

a2

a3

Zabici strzałami w głowę.

a4

Ciągle ten sam obraz-spalone głowy, kiście rąk i obręcze barkowe, nietknięte ogniem niższe części ciała.

a5

a6

Zabity strzałami w głowę.

a7

Najstraszniejszy obraz. Najprawdopodobniej pracownica w ciąży. Są takie pracownice, które sprzątają gabinety i podlewają kwiaty w dni kiedy instytucje nie działają. Uduszono ją przewodem elektrycznym. Próbowała stawiać opór, na podłodze zrzucony kwiatek…

a8

…morderca.

a9

Podpis pd fotografią: „Mamę…zgasili!!! Chwała Ukrainie!”

Radość „patrioty Ukrainy”, on sam pokazuje na ofiarę, na mordercę i na miejsce zbrodni. Przyszła matka i Odessa-mama zabite. Zabita także Ukraina.

ŚWIADECTWO NAOCZNEGO ŚWIADKA

a10

SŁOWO ŚWIADKOWI WYDARZEŃ W DOMU ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH

P.S.

POMORDOWANYCH MOŻE BYĆ NAWET DO 300! WIĘKSZĄ CZĘŚĆ, ZWŁASZCZA DZIECI I KOBIETY, RĄBANO TOPORAMI I ZABIJANO W PIWNICACH.

(http://vlad-dolohov.livejournal.com/ 876486.html)

Stopniowo wyjaśnia się, że o tragedii która miała miejsce w Odessie nie wiemy praktycznie nic. Znamy tylko wersję, która pojawia się w dwóch wariantach, albo ukrywających się w Domu Związków Zawodowych spalili prawoseki („Prawy Sektor”) albo spalili się sami z braku ostrożności. W rzeczywistości „od zaczadzenia” nikt nie zginął. Kiedy z okruchów został złożony pełny obraz to nagle wyjaśniło się, że…zresztą, jeżeli macie chęć i mocne nerwy, przeczytacie sami.

http://vvv-ig.livejournal.com/690116.html

Kiedy stała się znana ilość trupów i ludzi, którzy znajdują się w rękach milicji to mieszkańcy Odessy dowiedzieli się, że ludzi, którzy „zaginęli bez wieści” jest 3-krotnie więcej. Wieczorem do miasta „niewiadomo po co” przyjechała nowa grupa zwolenników prawoseków („Prawy Sektor”), w ilości około 2 tysięcy ludzi. Wyjaśniło się, że chłopcy nie przyjechali dla zabawy ale po to żeby zająć się robotą. Ważną robotą. Posprzątać po tych, którzy zaniedbali się dzień wcześniej.

„W tej chwili w telewizji poinformowano, że w piwnicach Domu Związków Zawodowych znaleziono dodatkowo 160 trupów. Po prostu trupy w piwnicy. Zabici strzałami i zarąbani siekierami!!!! Są dzieci, które biegły z matkami obok przechodniów!!!” PSy („Prawy Sektor”) w liczbie około 2000 ścierw otoczyły Dom Związków Zawodowych i zaczną wywozić, wynosić w częściach w workach foliowych … chcą ukryć ten horror! 40 to nie 160!!!”.

“Mieszkańcy Odessy! Kochani! Straszna wiadomość. Ponad 100 osób uważa się za zaginione bez wieści, których nie znajdziecie w szpitalach i kostnicach…. Ciężko mi to pisać, ale nie ma już ich wśród żywych. 126 trupów znajduje się w piwnicy Domu Związków Zawodowych. Ich tam zabito, oni nie spalili się. To było gestapo. Z tej przyczyny budynek został zablokowany. W tej chwili do miasta spędzono około 2000 „prawoseków” (zwolenników P. Sektoru) w tym celu, aby zorganizować wywóz ciał. Ich wywożą, palą i zakopują. Ja nie wiem, NIE WIEM, co robić w tej sytuacji… I jeszcze… Dzisiaj, w poniedziałek (5.5.) oczekiwane są masowe pogrzeby rozpoznanych poległych. Planowane są okrutne prowokacje bezpośrednio na pogrzebach. Bądźcie bardzo ostrożni. Mężczyźni, bez względu na żałobę i boleść, na poczucie beznadziei, uzbrajajcie we wszystko w co możecie… W Odessie toczy się wojna. Prawdziwa wojna! Boże, chroń was wszystkich od bydlaków i wieczny pokój dla niewinnie zabitych”…  Ostateczna (czy na pewno ostateczna) ilość trupów w piwnicy wyjaśniła się nieco później – 217.

Dziennikarz Anatolij Szarij:

“Przeprowadziłem rozmowę z mieszkanką Odessy, która przeżyła w Domu Zw. Zawodowych. Kiedy zrobię video (są sceny, które usunę ze względów etycznych) – podam je do obejrzenia. Materiał będzie na stronie From-UA. To, co jest – Prawy Sektor i “fanatyczni kibice piłkarscy”, którzy wtargnęli do budynku, zabijali ludzi natychmiast, bez dyskusji. Mężczyzn zabijano na miejscu, kobiety dzielono na „tę na ch… (do gwałcenia), tę do piwnic”. W piwnicach ludzi zabijano. Zaszokowało – “nie trać naboi, tak dawaj”, ludzi BITO NA ŚMIERĆ, bito nawet martwych, chociaż kobiety krzyczały, że oni już nie oddychają. Broni u tych, co byli wewnątrz, nie widziałam u żadnego. Ludzi zabijano z broni palnej, którą mieli praktycznie wszyscy tych, którzy „bronili”. Kobieta, mieszkanka Odessy, gotowa jest potwierdzić swoje słowa publicznie, oczywiście – boi się i oczywiście jest w szoku od tego, co przeżyła. Ale dzięki takim ludziom możemy dowiedzieć się o tym HORRORZE, który się dział w budynku, gdzie wszyscy „zmarli od uduszenia”… Ja optymizmu znanego dziennikarza nie podzielam: my NIGDY tego wszystkiego nie poznamy! Tak samo, jak nie poznaliśmy wszystkich zbrodni niemieckich faszystów, gdyby oni zwyciężyli w czasie II Wojny Światowej, gdyby nie było Norymbergi, gdyby nie było sześciu milionów Żydów… Polityka – to brudy.

 

Za: http://3rm.info/46519-takoe-ne-proschayut-kak-ubivali-odessitov-v-dome-profsoyuzov-18-ne-dlya-slabonervnyh.html

Data publikacji: 5.05.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *