Strona główna > Ukraina > Ukraina – Ukraiński żydo-triumf – dzień Grojsmanów – Eduard Hodos ( video )

Ukraina – Ukraiński żydo-triumf – dzień Grojsmanów – Eduard Hodos ( video )

Ukraina – Ukraiński żydo-triumf – dzień Grojsmanów – Eduard Hodos ( video )

Nowiny z chazarskiego kaganatu przedstawia Eduard Hodos. Część 1 z dnia 27.11.2014 roku. 

UWAGA! Transkrypt przekładu treści video poniżej

ata

Mówi Eduard Hodos:

„Dzień dobry!

Miały miejsce dzisiaj dwa bardzo ważne, moim zdaniem, wydarzenia. Odbył się wybór głowy Rady Najwyższej Ukrainy, został nim Grojsman, i początek emisji nowości chazarskiego kaganatu. O ile my pamiętamy, teraz w byłej Ukrainie, już są pewne informacyjne przekazy bez wspominania Ukrainy, na przykład nowości Noworosji.

Teraz jest akurat czas aby pomówić o nowinach chazarskiego kaganatu. To jest całe to terytorium, które jest na zewnątrz Noworosji. Bardzo chciałbym zwrócić uwagę, że w poprzedniej audycji wspominałem, że na Ukrainie tworzy się triumwirat. Formuje się triumwirat: prezydent Ukrainy, premier Ukrainy i przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy, to wszystko żydzi.

Dlatego ja, bez żadnej ironii i naigrywania się z czyjegoś nieszczęścia, dowodzę tym wyborem i konstatuję, że chazarski kaganat prawnie będzie on formalnie ukształtowany i, tak myślę, że dzisiaj można do tego przytoczyć i inne przykłady, on już jest stworzony, prawnie ukształtowany, poświadczony ostatecznymi wyborami przewodniczącego Rady Najwyższej i mogę z pełnym przekonaniem przystępować do programu informacyjnego i rozpocznę go, tak sądzę, od bardzo interesującego filmiku, który i dla was będzie interesujący a który pojawił się w gazecie „”Kijew jewriejskij”.

Główna osoba tej gazety, Leonora Grojsman, przy okazji trzeba wspomnieć, że przewodniczący Rady Najwyższej i „Kijew Jewriejskij” to wszystko te same Grojsmany,i numer gazety z filmikiem pod tytułem „Żydo-banderowcy i żydo-banderowszczyzna na Ukrainie i w Izraelu”.

Tutaj krótka demonstracja filmiku z następującą narracją:

„Na Ukrainie zakorzeniło się pojęcie żydo-banderowcy albo żydo-bandera. Takim neologizmem nazywani są żydzi-przyjaciele ukraińskich nacjonalistów, przy czym w większości, słowa tego używają sami żydzi. Krążą już na ten temat popularne anegdoty.

Aktywny propagandzista żydo-banderowszczyzny, zastępca gubernatora Dniepropietrowska, Ihora Kołomojskiego, Boris Fiłatow, chwali jednego z żołnierzy swojego batalionu „Dniepr”, który w strefie „Anty-Terrorystycznej Operacji” jest zadowolony ze wszystkiego za wyjątkiem tego, że nie starcza koszernego jedzenia. Popularny „żydo-bandera” jest także i w Izraelu.

We wrześniu w Tel Aviv’ie odbyła się pro-ukraińska demonstracja pod nazwą „Marsz Pokoju”. Uczestnicy nosili żółto-niebieską odzież a także czarne koszulki z napisem „żydo-banderowiec”. „Razem i do końca” było napisane na nowym godle ruchu. Za wkład w stosunki ukraińsko-żydowskie ustanowiono medal imienia metropolity Szeptyckiego na którym tryzub wpisany jest w gwiazdę Dawida”.

Mówi Eduard Hodos:

„Ja nie będę komentować tego o czym ta prezenterka tak błyskotliwie opowiadała, o tym triumfie żydo-banderowców, ale chcialbym zwrócić uwagę na potwierdzenie moich wszystkich poprzednich twierdzeń, że tutaj jest budowany chazarski kaganat.

Nawet w wydaniu pod takim tytułem, w którym z takim zachwytem mówi Leonora Grojsman, są żydo-banderowcy, a czy mogą być bandero-żydy?, nie, muszą być żydo-banderowcy, czyli kierujący banderowcami żydzi, to było widać w ostatnim kadrze tego filmiku gdzie tryzub jest zakuty w sześcioramienną gwiazdę. Dlatego powinienem zauważyć, że Ukraina rzeczywiście jest „ponad wszystko”.

Przypomnijcie sobie te krzyki na początku „rewolucji godności” w ubiegłym roku, „Ukraina ponad wszystko”. Ona jest rzeczywiście „ponad wszystko” ale w wąskich ramach chazarskiego kaganatu.

Chciałbym jeszcze odnośnie tego zwrócić uwagę na to, że słowo „żyd”, tak jak ono brzmiało na Ukrainie, nie jest już obraźliwe ani pogardliwe. Jest ono już zalegalizowane przez samych żydów i dlatego bieganie do sądu, krzyczenie i wnoszenie sprawy o antysemityzm jest już całkowicie bezsensowne. Tak to ujmijmy. Do następnego spotkania. Wszystkiego dobrego”.

Za: http://3rm.info/52993-ukrainskiy-zhidotriumf-den-groysmanov-e-hodos-video.html

Data publikacji: 28.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *