Strona główna > Świat > Ukraina > Ukraina – To był mord prawdy !

Ukraina – To był mord prawdy !

Zabójstwem politycznym opozycyjnego pisarza i publicysty ukraińskiego Olesia Buziny Stepan Bandera pokazał swą prawdziwą twarz z piekła. Nie bacząc na apoteozę OUN-UPA po uchwałę przez Radę Najwyższą Ukrainy ustawy nr 2538 „O prawnym statusie i gloryfikacji bojowników za niezależność Ukrainy w XX wieku” rzeczywistość banderowska pokazała swoją prawdziwą twarz szeregiem morderstw politycznych.

a1

W tym zabójstwem pisarza i publicysty antynazistowskiego Buziny w Kijowie 16 kwietnia br. To był mord prawdy, którą nienawidzą spadkobiercy OUN-UPA na Ukrainie. Po tak zwanej „rewolucji godności” czy raczej „niegodności” w Kijowie do władzy dorwali się brunatni bandyci, których jedynym językiem stała się przemoc i kłamstwo.

Ukraińcom za pomocą propagandy ministerstwa prawdy banderowca Jurija Stecia robi się wodę z mózgu. Zbrodniarze nazistowscy nagle się stali bohaterscy i nietykalni. Naziści spod znaku Tryzuba mogą teraz zabijać prawdę bezkarnie. Morderstwo młodego publicysty Buziny w Kijowie – to koniec imitacji demokracji w kraju.

Żydobanderyzm poczuł się w sile za pomocą wsparcia Zachodu i Izraela. Ciężkie czasy po seryjnych zabójstwach czekają Ukrainę i jej naród, który się pogrążył w nazistowską noc.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2512:lubaski-to-by-mord-prawdy

Data publikacji: 16.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *